reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pyszczku my używaliśmy Oilatum do kąpieli bardzo długo i mylismy Kacperka dodatkowo mydełkiem Nivea Baby potem smarowałam go jeszcze oliwką bo lubiłam jak pachniał tą oliwką :-)

Kinga fajnie że wizyta teściów się udała :-)

A ja się dzisiaj dowiedziałam że zginął mój wujek tj. brat mojej babci :-( samochód go zabił :-( to byl już stary schorowany człowiek ale zawsze to smutne jak ktoś odchodzi :-(

kondolencje składam :-:)-(
 
reklama
hej dziewczyny ja sie witam. Dzisiaj byłam u ginki i z jednej strony są dobre wiesci a z drugiej złe:wściekła/y:. Owulkę miałam , bez pregnylu więc to dobra wiesc natomiast zła, ze prawdopodobnie było to wczoraj albo dzisiaj, ale prawdpopodobniejsza jest wersja, ze wczoraj no a mysmy byli nastawieni na starania na dzisiaj i wczoraj sobie odpuścilismy no i w poniedziałek tez tylko w niedziele było:-( wiec zostaje mi brac luteine od dzisiaj i czekać na @ i starac sie na sylwestra zostac mamą
 
hej dziewczyny ja sie witam. Dzisiaj byłam u ginki i z jednej strony są dobre wiesci a z drugiej złe:wściekła/y:. Owulkę miałam , bez pregnylu więc to dobra wiesc natomiast zła, ze prawdopodobnie było to wczoraj albo dzisiaj, ale prawdpopodobniejsza jest wersja, ze wczoraj no a mysmy byli nastawieni na starania na dzisiaj i wczoraj sobie odpuścilismy no i w poniedziałek tez tylko w niedziele było:-( wiec zostaje mi brac luteine od dzisiaj i czekać na @ i starac sie na sylwestra zostac mamą


Pajka no to powodzenia życzę... ale nie martw się na zapas może "Biała Armia wytrwała" i zaskoczą cię 2 kreski...

Ja się z wami dzisiaj żegnam... do zobaczenia na porannej kawce... A teraz zmykam do łóżka na film " Krzyk" na TVN leci... buziaki pa...

Ps. Brzuch mnie dziwnie boli...
 
Pajka no to powodzenia życzę... ale nie martw się na zapas może "Biała Armia wytrwała" i zaskoczą cię 2 kreski...

Ja się z wami dzisiaj żegnam... do zobaczenia na porannej kawce... A teraz zmykam do łóżka na film " Krzyk" na TVN leci... buziaki pa...

Ps. Brzuch mnie dziwnie boli...

ja tam sobie nadziei juz w tym cyklu nie robie:-( załamałam sie dzisiaj mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej z moim samopoczuciem:-(
 
Pajka co Ty sie załamujesz kobieto? przecież plemniki wytrzymują w ciele kobiety do 5dni! wiec jak mają wytrzymać to wytrzymają! :)) a ty zaraz że nic z tego, po co tak mowisz? oj ojj
A nawet jak sie nie uda to bedzie kolejny cykl, ja może do ciebie dołączę i bedziemy razem starały się zostać mamą sylwestrową;)) ale puki co to nie trać nadziei i czekaj. Ja też czekam..


Jeju co za popołudnie paskudne. Jak Tylko teście wyszli to sie zaczął koszmar.... wogóle to brak słów wściekłość na maksa, kłótnia z mężem, syn rozlał sok na dywan, ryk bo mama paznokcie opcieła i potem mąż na mnie wsiadł że to był najgorszy pomysł na wieczór, no poprostu myślałam że wyjdę z siebie
Wkurw jak rzadko kiedy.:wściekła/y:
Ide spac, czas ochłonąć
 
0025913181.jpg

Witam :-) ja już po kawce dzisiaj byłam u koleżanki :-)

U mnie samopoczucie dobre :tak: jeszcze jutro i będzie weekend więc będzie jeszcze lepiej :tak: a w niedzielę testowanie....jakoś za dużą mam nadzieje na 2 kreseczki i obawiam się że przez to nic z tego nie będzie :-( miałam sie nie nastawiać a sie nastawiłam i jak @ przyjdzie będzie mi b.smutno :-(
no ale co ma być to będzie, wkońcu się uda jak nie teraz to innym razem :tak:



 
Kinga mam nadzieje że dzisiaj samopoczucie lepsze :tak: i że z mężem się pogodziłaś już i wszystko jest ok :tak: czasami bywają takie dni że wszystko nas denerwuje ;-) pazokcie odrosną a dywan upierzesz :tak:najważniejsze że masz obok siebie kochane osoby :-) dziś nowy dzień i będzie lepiej :tak: czego Ci życzę :tak:

Pajkaa nie ma co teraz się załamywać tylko czekać na rozwój sytuacji, może tak być że najsilniejsze plemniczki przetrwały :tak:a jak nie to kolejny cykl przed Wami więc głowa do góry! może akurat na nowy rok będzie fasolka :tak:

Maleńka dziękuje...

Czarodziejko super że udało Wam sie tak wszystko od ręki załatwoć :tak: no i pokaż nam się w nowej fryzurce...jakąś fotkę byś wkleiła razem z brzuszkiem :tak::-)

Dzastina a co Ciebie brzuszek boli? przeczuwasz coś?

A jak nasza Kiki?????

Buziaczki dla pozostałych babeczek...
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry