reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

(....) Czarek od pierwszych dni z nami spał... tzn on spał a ja kimałam czujnie..... a najbardziej się bałam że się zachłyśnie bo często mu się dość mocno ulewało... i tak do dnia dzisiejszego Czarek ma 2 latka i śpi z nami w łóżku,..... fajnie jest!! Rano budzimy się a on śpi nad naszymi głowami, albo w nogach...albo jak obudzi się pierwszy to wsadza nam palec do oka i próbuje podnieść powiekę, do ucha i nosa... albo nas całuję na pobudkę:-):-):-) Nie narzekam że nie mamy prywatności z M.. Bo kiedy mamy się potulić to zawsze znajdujemy tę chwilkę..... Ale cieszę się że Czarek ma poczucie bezpieczeństwa od narodzin...
Ja zdecydowanie jestem za tym żeby dziecko jednak spało w swoim łóżku/łóżeczku :tak: a na przytulanki, przyjemności i czułości z dzieckiem znajdzie się czas :tak: Kacper bardzo lubi przychodzić do nas rano i zwłaszcza w weekendy kiedy wszyscy jesteśmy w domu to wtedy we trójkę rano sobie dłużej leżymy :tak: zdaża się że przychodzi i w nocy i śpi z nami do rana ale jednak zawsze zasypia u siebie :tak: wiem że to jest przyjemne takie zasypianie z dzidziusiem ale potem może być problem odzwyczaić! oczywiście każdy robi jak uważa! jeśli Tobie Dzastina to nie przeszkadza to to oczywiscie możecie tak spać :tak:
nasz Kacper strasznie się w nocy kreci, rozkopuje, śpi w poprzek w związku z tym my się nie wysypiamy mimo iż mamy duże łóżko to wtedy śpimy na samych kraniuszkach ;-) a co go przykryje, poprawie to on na nowo sie rozkopuje ściągając z nas kołdre i "tańczy" po całym łóżku :tak: no i ja uwielbiam zasypiać w ramionach M :tak::-):-D co nie znaczy że nie lubie jak Kacperek sie przutula też to uwielbiam ale na wszystko musi być odpowiedni czas :tak:
ale sie rozpisałam ;-)
 
reklama
Pamietam że jak zaciążyłam z Filipem to miałam uczucie pełnosci w podbrzuszu, tak jakby cos tam mi siedziało.... no i rzeczywiscie siedziało :-)
teraz tego nie mam:no:
Ja nie pamiętam jak to było z Kacperkiem ale przed ostatnią ciążą nie miałam żadnych przeczuć, to był 6 cykl starać i nas zaskoczył 2 kreseczkami :tak:

Honia to prawda to zdecydowanie za wcześnie na takie myślenie! ja tam trzymam kciuki za córeczkę u Ciebie! :tak:
 
przysnełam....... co za pogoda!


ja zatestuje chyba w sobote bo jak ma być ta impreza wieczorem to chce wiedzieć. Ale nie na 100% bo może nie zdaze testu zrobic.

Milego popoludnia
zmykam bo rozespana jestem musze sie ogarnąć shit
 
Nareszcie zaraz do domku zmykam :-) dzisiaj mam jakiegoś lenia do pracy i tylko plotkuję z koleżankami ;-):tak:

życzę Wam miłego popołudnia dziewczynki i wieczoru :-)

miłego popołudnia.jpg
do jutra... ;-)​
 
Czesć Rybki

Dopiero mam chwilę....dziś z męzem mielismy dzien załatwiania spraw w urzedach....musielismy złożyc podania o nowe dowody osobiste i prawo jazdy i przemeldowac sie....i wiecie co....wszystko od ręki!!!!! Nikt nie musiał mnie puszczac czy coś bo w ogole nie bylo kolejek!!!!!!
Jeszcze zdjecia szybko sobie zrobilismy...i bylam w pracy zwolnienie zawieźć.....takze dzien mogę uznac za udany.....jeszcze na 17:00 mam fryza wiec widzicie same ile ja leże!!!!!!!!!!
Ale ciesze sie ze pozałatwialismy sprawy urzędowe!!!!!!

Laseczki poczytam Was później.....
 
Dziewczyny czy kąpiąc malucha w Oilatum mozna normalnie używać mydełka lub płynu do mycia ciała i włosów? Bo położne mówiły że dodając Oilatum do kąpieli nie trzba już potem ciałka natłuszczać, ale myć normalnie trzeba mydełkiem lub płynem?
 
Dziewczyny czy kąpiąc malucha w Oilatum mozna normalnie używać mydełka lub płynu do mycia ciała i włosów? Bo położne mówiły że dodając Oilatum do kąpieli nie trzba już potem ciałka natłuszczać, ale myć normalnie trzeba mydełkiem lub płynem?
Ja nie używałam Oilatum wiec nie pomogę ale tez słyszałam że jak to dodaje sie do kąpieli tu juz nei trzeba nic wiecej.
My kąpaliśmy Filipka w nivea baby i jonson od samego początku.włosków za wiele nie miał wiec nie używałam szamponu na początku tylko delikatnie wodą.
Powodzenia w kąpieli:happy:


My już po wizycie teściów
miło było.
 
reklama
Pyszczku my używaliśmy Oilatum do kąpieli bardzo długo i mylismy Kacperka dodatkowo mydełkiem Nivea Baby potem smarowałam go jeszcze oliwką bo lubiłam jak pachniał tą oliwką :-)

Kinga fajnie że wizyta teściów się udała :-)

A ja się dzisiaj dowiedziałam że zginął mój wujek tj. brat mojej babci :-( samochód go zabił :-( to byl już stary schorowany człowiek ale zawsze to smutne jak ktoś odchodzi :-(
 
Do góry