reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
No ciekawe jak tam nasze mamuśki:)
A zapiekanka wspaniałaaaa:-D:-D Będziemy ją jeszcze dojadac na M jak milosc:)
Tylko ja następnym razem curry nie dodam a jakąs inną przyprawę bo jakoś curry mi tak nie podeszlo:-p No ale wyszła bajeczna:-D
Dobra dziewczynki ja uciekam bo serial niedługo a podgrzac musze zapiekanę:happy:
Do jutra!!


 
Hej Dziewczyny tu znów mąż Pyszczka u niej i Sebusia nadal wszytko dobrze , mały ssie cysia i śpi :)
Wszystkie macie pozdrowienia i zapewne w wekend Pyszczek się do Was odezwie.
Oczywiście do postu dorzucam małą fotke Sebulka !!!
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny tu znów mąż Pyszczka u niej i Sebusia nadal wszytko dobrze , mały ssie cysia i śpi :)
Wszystkie macie pozdrowienia i zapewne w wekend Pyszczek się do Was odezwie.
Oczywiście do postu dorzucam małą fotke Sebulka !!!
Pozdrawiam


Dziękujemy bardzo z a info... Niuniek śliczny!!! Rewelacyjny, maleńki, kochaniutki!!! Jeszcze raz gratuluję maleńkiej pociechy!! Ucałuj Pyszczka od nas!! Niech szybciutko wraca do formy:-):-):-):-) i do nas :-):-):-)
 
Ale śliczny chłopak!! Wiem, wiem, nie chwali sie urody chłopców, ale on naprawdę.... !!!! Ech

Chce znów dzidzię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cool:
 
O jezuuuniu jaki Sliczny bąbelek!!!!
Pyszczku i Gosiu- wracajcie do nas szybko!!!!!!

Boszeee dziewcyny ale mi dziś brzuch napina....twardy jest jak głaz....2 x juz dziś nospę brałam!!!!

Kinguś- Twoja tabelka 1-sza klasa!!!!!
Honia- Główka do góry!!!! Bedę trzymala kciuki za grudniowe wyniki :)
 
witam w moim okrutnym zabieganiu :)
najpierw GRATULUJĘ GOSIU I PYSZCZKU !!!! TAKA MIŁA WIADOMOŚĆ :)
WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA WAS I WASZYCH MALEŃSTW


KIKI śliczna córeńka:tak:
nadia witaj i gratuluję udanej próby poczęcia córeczki:tak::tak:

tak trudno mi tu na wszystko odpisać:-( ale poczytałam Was:tak::tak:
widzę też nową tablekę:tak::tak: mam nadzieję że niebawem i moje testowanie tam dołączy :tak::tak:

miłego dzionka dla Was :)
 
reklama
Witam przy kawce
wczoraj już jakoś nie miałam czasu żeby coś napisać...zajrzałam chwilke przed położeniem się i widziałam tylko zdjęcie Sebusia :-) przesłodki jest :tak:

Kasiu Sebuś jest przecudny, śliczny, słodki i taki kochany nie mogę się na niego napatrzeć!!!

Dziekujemy Tacie Sebusia za fotkę i info o Kasi i synku :-) Buziaczki dla nich!!! Zobacz załącznik 181419
 
Do góry