reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Paula miłego popołudni i wieczorku! :happy: i jeszcze serduszkuj ile tylko możliwe!:tak:;-):-)
Kinga dziekuje i serduszko było :tak: ale mamy już dosyć i nic na siłę więc już chyba będziemy odpoczywać ;-) a jak u Ciebie? mąż stęskniony po Twojej nieobecności? ;-)

A w ogóle to będziemy dzis z M świętowac bo zdał egazminy i od dziś jest Kierownikiem zaspołu :-):-):-):-) także bez szapnana seksownej bielizny i przytulanek się nie obędzie.....hiihihi...
Dzastina gratulacje dla męża!! :-) p.s.podziwiam że macie jeszcze siłę ;-):-D

Paula.. Niooo Swieta juz tuz.. tuz.. ;-)Tylko boje sie ze sie nie uda :eek: ... no ale czas pokaze :tak: Trzymam kciuki za te serduszka w tym cyklu :sorry:
Sylwia nie nastawiaj się od razu że sie nie uda! myśl pozytywnie!!! :tak::-) a może akurat ;-):-)

czesc dziewczyny
cały czas sie zastanawiam jak tutaj się wbic w blizniaki ;-)koniecznie dziewczynki;-)ale chyba najwazniejsze, aby było zbrowe.
Witaj Pajkaa :-) trzymam kciuki!!! :tak: wkońcu się uda!!! :-)

Jestem później dzisiaj bo koleżanka była u mnie i pzryokazji zrobiła mi sesje z brzuszkiem co jutro może jakieś fotki dostane co pokaże wam:-)(...)
ja się czuje dobrze ale niestety meczą mnie te twardnienia a wczoraj miałam nawet regularne co 13 minut:shocked2:i mocne kolki w pochwie chodzić nie szło:sorry:już liczyłam co ile i jakby były dłużej to chciałam do szpitala jechac ale wziełam scopolan poleżałam i przeszło:tak:jeju ja sie normalnie stresuje tymi skurczami nie sa mocno bolesne ale są:sorry:już nawet z M gadaliśmy że jak bedzie tak dalej to w poniedziałek jedziemy do gina bo nie ma żartów z tym:sorry:
Patrysia czekamy na fotki!!!! :tak: no i macie racje lepiej jechac wcześniej do lekarza po co się dodatkowo stresować!

A zapiekanka wspaniałaaaa:-D:-D Będziemy ją jeszcze dojadac na M jak milosc:)
Tylko ja następnym razem curry nie dodam a jakąs inną przyprawę bo jakoś curry mi tak nie podeszlo:-p No ale wyszła bajeczna:-D
Agniesiak dasz przepis na tą pyszną zapiekankę? :-)


Boszeee dziewcyny ale mi dziś brzuch napina....twardy jest jak głaz....2 x juz dziś nospę brałam!!!!
Czarodziejko bierz nospe i dużo odpoczywaj, leż jak najwięcej..wiem że przy synku do tego chorym nie bardzo można ale musisz więcej odpoczywać!!! :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie i myślę o Was ciepło! :happy:
Za starające się mocno trzymam kciuki!!! :tak:
Życzę miłego dnia!
Buziaki :-)​
 
reklama
Dzień Dobry :)))
Wpadam na chwilkę...ide sie szorowac..i potem Was poczytam
empty.gif
 
Ostatnia edycja:
Ja jeszcze zaspana......
Ojejj zdjęcie małego Sebusia przesłodkie!!!:-):-):-) Kasia, macie ślicznego synka!:-)
Dzastina gratulacje dla męża! ojj Ty wykończysz tego swojego męża:-D;-)
Paula u nas po moim powrocie było jeszcze serduszko oczywiście ale też już jesteśmy zmęczeni wiec raczej juz odpoczywamy...:sorry:No bo ile można tak dzien w dzień a niestety ale moj mąż ma dosyć stresujący tryb życia, pracuje całe dnie i noce czasami i nawet w weekendy wiec on jestm poprotu zmasakrowany i nie zawsze niestety ma siłe i ochote na przytulanki, życie.....:sorry:
Czarodziejka odpoczywaj rybka wiecej... tulam


Ciesze się że tabelka wam się podoba koleżanki!

Pozdrawiam was wszystkie
i życzę miłego dnia;)
 
Witam się z rana:-)
oj gdyby nie moja mama to chyba bym jeszcze pospała do 12. Tak sie zle czuje, ze szok :wściekła/y:antybiotyk w ogóle nie działa:wściekła/y:
Powiem Wam, ze my tez czasami juz nie mamy sił, ale najlepszy jest moj maz, który mi zawsze mowi, teraz nie ma przyjemnosci jest przymus wstawaj i idziemy do sypialni bo teraz jest ten czas :-D:-D także nie mam zbytnio nic do gadania:-p
Teraz staramy sie to rozłożyć w czasie wiec zobaczymy czy bedą efekty;-)
 
DZIEŃ DOBRY:-)
Hej Dziewczyny tu znów mąż Pyszczka u niej i Sebusia nadal wszytko dobrze , mały ssie cysia i śpi :)
Wszystkie macie pozdrowienia i zapewne w wekend Pyszczek się do Was odezwie.
Oczywiście do postu dorzucam małą fotke Sebulka !!!
Pozdrawiam
SŁODZIACZEK:-D:-D:-D te maluszki sa piekne :-)wracaj do nas szybciutko z Sebusiem:-)

Boszeee dziewcyny ale mi dziś brzuch napina....twardy jest jak głaz....2 x juz dziś nospę brałam!!!!
ojej dużo odpoczywaj bo to nie ejst dobrze jak tak twardnieje wiem coś o tym :sorry:
 
Czarodziejka a na kiedy Ty masz termin porodu?

Pajka no niezły ten twój mąż he:rofl2: My z mężem nie robimy nic z musu.. tylko dla przyjemności seruszkowanie sie odbywa no i gdzieś tam podświadomie wiemy że też dlatego abym zaszła w ciąże.
Teraz już raczej odpoczywamy bo naprawdę dzień w dzień od 10d.c. było u nas.. Nawet ja puki co mam dość. Ale jak mnie i M najdzie to pewnie się spikniemy i to dla czystej przyjemności i chęci bo juz raczej nie bedzie to starankowo bo jestm juz po owu.
Tak to wygląda..:tak:;-)
 
Czarodziejka a na kiedy Ty masz termin porodu?

Pajka no niezły ten twój mąż he:rofl2: My z mężem nie robimy nic z musu.. tylko dla przyjemności seruszkowanie sie odbywa no i gdzieś tam podświadomie wiemy że też dlatego abym zaszła w ciąże.
Teraz już raczej odpoczywamy bo naprawdę dzień w dzień od 10d.c. było u nas.. Nawet ja puki co mam dość. Ale jak mnie i M najdzie to pewnie się spikniemy i to dla czystej przyjemności i chęci bo juz raczej nie bedzie to starankowo bo jestm juz po owu.
Tak to wygląda..:tak:;-)

Wiesz Kinga on to tak dla żartów mowi, a ja sie smieje, bo kiedys ja go tak ciągnęłam, ale zazwyczaj mamy tak, ze mamy oboje ochote, ale najgorzej jest po pracy jak nikomu sie nie chce a owulka tuz tuz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A my z M dziś wybraliśmy rzeczy na allegro dla malenstwa, nawet wózio:) Zrobilismy tabelkę w wordzie i wpisaliśmy tam nazwę rzeczy, cenę, link do strony:) Normalnie jestesmy tacy szczęśliwi:)
Musze uciekac na razie z forum bo M musze guzik przyszyc do koszuli bo na 13;00 do pracy idzie. Poczytam później Was kochane, pa:)
Hej Dziewczyny tu znów mąż Pyszczka u niej i Sebusia nadal wszytko dobrze , mały ssie cysia i śpi :)
Wszystkie macie pozdrowienia i zapewne w wekend Pyszczek się do Was odezwie.
Oczywiście do postu dorzucam małą fotke Sebulka !!!
Pozdrawiam
WOW:) Jaki slodki maluszek:tak::-D:-D:-D prześliczny:) Pozdrowienia dla szczęśliwych rodziców i Sebusia:)
 
Kinga- termin mam na 4 czy 7 luty....róznie mi to wychodzi. wg @ ja wliczylam na 4 lutego a ginka 7 no ale tak czy siak to nie duża rozbierzność.

Dzis znowu bębenek twardnieje..jak Maciej pójdzie spać to i ja sie legnę...
 
reklama


Hej dziewczynki :-)
Ja dziś zapracowana jestem i tak do końca tygodnia bo kobitki u nas chorują i nie ma komu robić, więc mnie do pomocy oddelegowali :wściekła/y:
ale jeszcze niecałe 2 godzinki i do domu :tak:
a jutro już czwartek ;-)
 
Do góry