reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A ja się z weekendu nie cieszę bo na uczelnię w sobotę ruszam:confused2: Pierwsze zajęcia dopiero mam:-) Tzn jadę już z M w piątek bo on ma juz w piątek i zostajemy w Olsztynie u koleżanki do niedzieli.. ja to się poniedziałku doczekac nie mogę bo wtedy znów w domku będę:-) Nie lubię poza domem byc parę dni i to jeszcze jak szkoła.. ble;)
Pogram sobie w simsy trochę;) a co;)hihi:)
Do uslyszenia kobitki:)
 
reklama


Hej dziewczynki :-)
Ja dziś zapracowana jestem i tak do końca tygodnia bo kobitki u nas chorują i nie ma komu robić, więc mnie do pomocy oddelegowali :wściekła/y:
ale jeszcze niecałe 2 godzinki i do domu :tak:
a jutro już czwartek ;-)
własnie tak myslałam sobie że nie ma cię tu tak:tak:no trudno jak trzeba to trzeba tak wiec miłej pracy zycze:tak:
A ja się z weekendu nie cieszę bo na uczelnię w sobotę ruszam:confused2: Pierwsze zajęcia dopiero mam:-) Tzn jadę już z M w piątek bo on ma juz w piątek i zostajemy w Olsztynie u koleżanki do niedzieli.. ja to się poniedziałku doczekac nie mogę bo wtedy znów w domku będę:-) Nie lubię poza domem byc parę dni i to jeszcze jak szkoła.. ble;)
Pogram sobie w simsy trochę;) a co;)hihi:)
Do uslyszenia kobitki:)
ja też nie lubie byc tak poza domem;-)ps.miłego grania:-)
 
Pajka rozumiem cię:tak: a wiesz ja w tym cyklu to miałam tak że wyjechałam w niedzielę do Torunia na 2dni i w tym czasie prawdopodobnie u mnie owu była i przyznam szczerze że źle mi z tym.... mam co prawda cichą nadzieję że przytulanki sprzed owu mogą wystarczyć bo mam nadzieje że żeńskie plemnieczki te silniejsze wytrwały... a może i nie....:-:)sorry: tak wiec nie wiadomo. za 10dni sie wyjaśni.
Paula to masz zapierdziel co.... .... wiem coś o tym bo moj M jak w pracy siedzi i robi za kogoś to masakre przezywa:sorry: ALE już zaraz masz koniec! i teraz juz z górki! jutro czw i potem piatek i weekend!;-)
Agniesiak dasz rade mądra dziewczyna z ciebie! nie bedzie tak źle chociaż wiadomo że fajniej byłoby w domu posiedzieć w weekend:sorry::happy:
Czarodziejka odpoczywaj i pomyśl o czymś przyjemnym ;-)



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A my z M dziś wybraliśmy rzeczy na allegro dla malenstwa, nawet wózio:) Zrobilismy tabelkę w wordzie i wpisaliśmy tam nazwę rzeczy, cenę, link do strony:) Normalnie jestesmy tacy szczęśliwi:)
Musze uciekac na razie z forum bo M musze guzik przyszyc do koszuli bo na 13;00 do pracy idzie. Poczytam później Was kochane, pa:)

WOW:) Jaki slodki maluszek:tak::-D:-D:-D prześliczny:) Pozdrowienia dla szczęśliwych rodziców i Sebusia:)

jejku jak zazdroszczę tego wybierania :tak::tak: tez bym już chciała......
ale już wiemy jaki chcemy wózek :tak::tak::tak::tak: mam nadzieję że niedługo będę bliższa jego zakupu niż jestem teraz:sorry:

wyskrobałam chwilę temu mega posta i znikł :szok::-:)-:)wściekła/y::wściekła/y:

Paula współczuję :-:)-(

U nas w rodzinie w pon urodziła sie mała Amelia :tak: taka włochata:tak::tak:
 
maleńka gratulacje dla rodziców Amelki

Niedługo i Ty bedziesz rozglądała się za wózkami dla dzidzi:tak:;-)

Agniesiak 3maj kciuki 3maj mocno!

U mnie zupka juz gotowa
zaraz mąż wróci z pracy a potem idziemy na spacerek:happy:

A co słychać u reszty dziewczyn??
kiki nie odzywasz się ostatnio co u was? jak córeczka?
Joluś jak Kubuś? czekamy na te zdjęcia pamietaj!:tak:;-):-)
Honia, Joanna, Dzastina meldować sie co u was??? :happy:
aishabg co u ciebie?
Ciekawe jak tam Gosia, Royanka... Kasia ma sie dobrze pewnie synuś na cyculku wisi dużo :)
 
reklama
Do góry