reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

czesc dziewczyny
cały czas sie zastanawiam jak tutaj się wbic w blizniaki ;-)koniecznie dziewczynki;-)ale chyba najwazniejsze, aby było zbrowe.
Trzymam kciuki za testujące i starające :-)
 
reklama
WITAM:-)
Jestem później dzisiaj bo koleżanka była u mnie i pzryokazji zrobiła mi sesje z brzuszkiem co jutro może jakieś fotki dostane co pokaże wam:-)

Kiki dziękuje, ze pytasz, Piszę ze szpitala i od jutra szkolenie ciąg dalszy. Prezd chwilą po raz pierwszy zrobilam bezbłędnie podłączanie jedzonka pozajel. Utrzymałam jałowość od początku do końca. Oczywiście cwiczenia są na lalce. Jutro będę "przepytywana" z tego i uczona dalej innych rzeczy.

Buziaki dla wszystkich
dasz sobie rade zobaczysz:tak:buziaczki dla Kubusia:-)
Patrysia jak się czujesz?:confused:
ja się czuje dobrze ale niestety meczą mnie te twardnienia a wczoraj miałam nawet regularne co 13 minut:shocked2:i mocne kolki w pochwie chodzić nie szło:sorry:już liczyłam co ile i jakby były dłużej to chciałam do szpitala jechac ale wziełam scopolan poleżałam i przeszło:tak:jeju ja sie normalnie stresuje tymi skurczami nie sa mocno bolesne ale są:sorry:już nawet z M gadaliśmy że jak bedzie tak dalej to w poniedziałek jedziemy do gina bo nie ma żartów z tym:sorry:
Zobaczcie jaki torcik zamówiłam na 3 urodziny Filipka:
:-)
uwielbia bajki cliforda wiec bedzie zadowolony mysle
jeju jaki superowy tort:-):-):-)

KCIUKI ZA NASZE STARACZKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kinga85 - ja nie będę testować, bo 15-go listopada w niedzielę dostałam @ :) Tylko nie rozumiem czemu mam nadal dość wysoką tempkę 36,8, no, ale nic, do owulacji zostało 9-10 dni.
Zaczynam nowy cykl i staranka niedługo!
pozdrawiam ! :rolleyes:
przykro mi ze @ przylazła :( a kiedy teraz bedziesz testowała? to bedzie twoj 2cykl staran?


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Heja:)
ja po zakupach i zrobiłam już ta zapiekanke:) Stoi już w piekarniku i o 17:45 włącze by się piekła:) M wraca o 18:00 także akurat:) hihi:)
Trzymam kciuki za starające się!! Kochane uda się!!Patrysiu juz nie moge doczekac sie tych zdjec:) ja też zamierzam zrobic sobie sesje z brzucholkiem:) Jedną robiłam już ale jak w ciązy nie byłam:) Hihi:)






 
dobra niech zostanie ten 6 grudzień... jakbym zrobiła wcześniej i było by widać 2 krechy to dam znać... ale oficjalnie 6 grudzień..

Asiu ja postaram sobie nic nie wkręcać,, nawet staram się o tym nie myśleć ale cholernie trudno... jajniki mnie kłują raz jeden raz drugi i taka wzdęta jestem....w podbrzuszu...dziwne uczucie ale kiedyś już tak miałam więc się nie przejmuje... co ma być to będzie... pozdrawiam was..
 
dziewczyny a powiedzcie mi jak bardzo antybiotyk moze wpłynąć na pęcherzyki stymulowane?? Kurtka bo skonczyłam własnie stymulacje wszystko idzie w dobrym kierunku a tu kapa chora jestem :zawstydzona/y:
 
dziewczyny a powiedzcie mi jak bardzo antybiotyk moze wpłynąć na pęcherzyki stymulowane?? Kurtka bo skonczyłam własnie stymulacje wszystko idzie w dobrym kierunku a tu kapa chora jestem :zawstydzona/y:

Witaj Pajkka... no w sumie to nie mogę ci pomóc, bo musisz nam zdradzić jakie tabletki bierzesz, skoro masz stymulowną owu? Clo+Pregnyl+Duphaston? czy jak? I jakie antybiotyki teraz bierzesz... kiedy miałaś tą owu... czy ona była monitorowana i dlaczego masz stymulację... a dokładnie co jest powodem???
 
Witaj Pajkka... no w sumie to nie mogę ci pomóc, bo musisz nam zdradzić jakie tabletki bierzesz, skoro masz stymulowną owu? Clo+Pregnyl+Duphaston? czy jak? I jakie antybiotyki teraz bierzesz... kiedy miałaś tą owu... czy ona była monitorowana i dlaczego masz stymulację... a dokładnie co jest powodem???

Juz mowie
stymulacje mam clo+pregnyl+luteina a antybiotyk to klacid uno 500 mg 1 tabletkę dziennie. Obecnie dzisiaj mam 8 dc ( wczoraj byłam na usg i pęcherzyki miały 10 i 11 mm) i boje sie, ze z tego ładnego moze zapowiadającego sie cyklu bedą nici
a lekarki dupa zapomniałam sie zapytać!

a powodem stymulacji jest brak owulacji:)
 
reklama
Juz mowie
stymulacje mam clo+pregnyl+luteina a antybiotyk to klacid uno 500 mg 1 tabletkę dziennie. Obecnie dzisiaj mam 8 dc ( wczoraj byłam na usg i pęcherzyki miały 10 i 11 mm) i boje sie, ze z tego ładnego moze zapowiadającego sie cyklu bedą nici
a lekarki dupa zapomniałam sie zapytać!

a powodem stymulacji jest brak owulacji:)


Poczytaj w ulotce tego antybiotyku czy ma jakieś przeciwskazania ale mi się wydaję że nie... A jak długie masz cykle?

Ja dam ci radę taka od siebie... nie nastawiaj się za bardzo...ja w zeszłym cyklu w 9 dc wychodowałam na Clo pecherzyk na 18mm dostałam Pregnyl owulkę miałam w 12 dc oczywiście się staraliśmy ale i tak było mi przykro gdy @ przyszła...bo się głupia nastawiłam że ma być i koniec... lepiej się miło rozczarować... serio... To od tego na górze zależy czy da nam pociechę teraz czy później... wiem że czekanie jest straszne,,, wiem bo też czekam. Ale nie mamy innego wyjścia jak wierzyć w to że się kiedyś uda.. może to kiedyś będzie w następnym miesiącu??? musisz mieć siłę i wiarę bo jak nie ty to kto? uda się zobaczysz...tylko proszę cię nie nastawiaj się za mocno... wiem to z swojego doświadczenia... wow ale się rozpisalam:sorry::sorry::sorry:
 
Do góry