reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzastina222
wierz mi ja sie bardziej nastawiam na to, ze sie nie uda niz ze sie uda. Juz tyle razy sie nastawiałam na tak, a potem rozczarowanie i płacz. Od zeszłego cyklu staram sie byc na luzie, ale wiadomo czasami sie o tym mysli. Ja w tym cyklu nie nastawiam sie, ze sie uda bo pecherzyki urosły. Miałam kilka stymulacji clo, gdzie pecherzyki rosły, a potem była gigant torbiel!
Konkretnie mnie interesoało to, czy antybiotyk moze negatywnie wpłynąć w sensie takim, ze moze niepotrzebnie bede tyrała na usg co chwila bo lekarka sie obawia, zebym torbieli nie miała.
ja dałam sobie czas do konca roku na zajscie w ciążę, a potem chyba zastanowimy się nad IUI.

a cykle mam około 30 dniowe, przy stymulacji a bez stymulacji ok 36 dniowe.
 
reklama
Pajeczka witaj!:happy2: dołączysz do nas? czy tylko gościnnie tu zaglądnełaś dziś? Wiesz że ja życzę Ci jak najlepiej! i nie mów że sie nie uda bo się uda! w swoim czasie na pewno!:tak:
Agniesiak85 mmm na pewno zapiekanka pyszna!:-)
Sylwia no to poczekamy z Tobą a potem bedziemy kibicować!:tak:;-)


dla każdej starającej się czterolistna koniczynka na szczęście! :)
 
Ok kochana, a cykl to był mój pierwszy staraniowy, a raczej taki bardziej na luzie, bo dopiero co odstawiłam tabletki (ostatnia 16.10), miesiaczka z odstawienia przyszla 19.10. Teraz natomiast cieszę się bardzo, bo przyszła normalna, obfita i bolesna NATURALNA miesiączka i teraz możemy spokojnie próbować :)
Nie będzie to jednak staranko z wszelką cenę, podejrzewam, że owulację będę miała 12 dc, tak jak ostatnio, czyli 26-go.11. Staranka będą najpóźniej do 24 włącznie (20, 22, 24), a potem zobaczymy, co będzie to będzie. Będę opierać się na odczuciach i objawach. Przy pierwszej ciąży (syn) już po 5-6 dniach od owulacji baaardzo bolały mnie piersi, najpierw boki, potem całe naokoło i to jest podstawowy wyznacznik, kolejnym wyznacznikiem będzie u mnie brak @ (mam nadzieję) i dopiero wtedy teścik. Nie będę sie nakręcać i panikować, choć wiem, że to baaaardzo trudne :)
Pozdrawiam !!!!!!!!!! :-D
 
Ostatnia edycja:
Pajka dołącz do nas.... razem jest raźniej zobaczysz... uda ci się na pewno zajść... a może będą to bliźniaki? Ja też się z tym liczę bo ja też brałam Clo 2 cykle teraz nie biorę ale często clo pozostawia po sobie " niespodziankę" Po porodzie jak byłam u ginka to miałam dwa pęcherzyki ... i później już nie,,,, ale co mi tam, co ma być to i tak będzie...trzymam za ciebie kciuki tak samo jak za wszystkie tutaj staraczki!!! Uda się uda....:-D:-D:-D:-D Wskakuj kochana do naszej tabelki...;-);-);-);-)
 
Honia trzeba na spokojnie i bez presji to fakt, nie zawsze to łatwe! zwłaszcza niemyślenie o ciąży.. ale tak trzeba chyba. 3mam kciuki!

Mój mąż dziś nie pracuje wiec troszke sobie pobędziemy dzis razem bez laptopów:tak:;-)

Pajeczko super że dołączasz do nas:) jutro dodam cie do tabelki, podaj mi tylko ile cykli sie staracie i kiedy teraz testujesz. Buzka
Sylola ;))

Miłego wieczorku życzę wszystkim!
Jutro rano zapadnę na pewno coś skrobnąć.
PA
 
Pajeczko super że dołączasz do nas:) jutro dodam cie do tabelki, podaj mi tylko ile cykli sie staracie i kiedy teraz testujesz. Buzka

Kinguś my się staramy 14 cykl, a dzisiaj mam dopiero 8 dc wiec testowanie bedzie gdzies w okolicach 10 grudnia ;-)

Dzastina pewnie, ze sie nam kiedys uda w koncu musi ;-)nie pozostaje nam nic innego jak tylko cierpliwie czekać ;-)
My z clo staramy sie 4 cykl, ale niestety dwa były z torbielami bez owulki bo lekarz nie wpadł na pregnyl:wściekła/y: jeden z owulką, ale pecherzyk miał 27 mm i lekarz stwierdził, ze jajo było juz raczej "przeterminowane" i miałam 2 miesiące przerwy i teraz 4 cykl.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:



Jednak z tymi koniczynkami to nie dam rady bo za dużo roboty za każdym razem..:zawstydzona/y: no ale wiecie że szczęście w końcu do nas zawita i koniczynki nie są tu taką koniecznością no nie?
 



Jednak z tymi koniczynkami to nie dam rady bo za dużo roboty za każdym razem..:zawstydzona/y: no ale wiecie że szczęście w końcu do nas zawita i koniczynki nie są tu taką koniecznością no nie?
 
reklama
Każdej z was sie uda:tak:
KINGA hehe dobre z tymi konieczynkami:rofl2:ale racja szczęście sie do was uśmiechnie:tak:

Ciekawe jak nasze mamusie:-)foteczek się nie moge doczekać:-)
 
Do góry