reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kinga 85 u nas pierwszy cykl....ale ja chyba sprawdze dopiero 28 ....miala bym niezly prezent urodzinowy:D:D:D( nie napewno niewytrzymam;-)) ...szczegolnie , ze te moje bole brzucha sa dziwne i zawsze popołudniu i nadal trwaja.....
 
reklama
Kinga 85 u nas pierwszy cykl....ale ja chyba sprawdze dopiero 28 ....miala bym niezly prezent urodzinowy:D:D:D( nie napewno niewytrzymam;-)) ...szczegolnie , ze te moje bole brzucha sa dziwne i zawsze popołudniu i nadal trwaja.....


Asiu mnie też boli brzuch....mam uczucie takiego " pełnego brzucha" i tak troszkę boli, ciągnie itd... A kiedy ty owu miałaś? Bo ja obstawiam że miałam między 12-15 dc.. Dziś mam 15 dc i dziś tempka brykła na 37,1... A w ogóle to będziemy dzis z M świętowac bo zdał egazminy i od dziś jest Kierownikiem zaspołu :-):-):-):-) także bez szapnana seksownej bielizny i przytulanek się nie obędzie.....hiihihi...
 
Kinga 85 u nas pierwszy cykl....ale ja chyba sprawdze dopiero 28 ....miala bym niezly prezent urodzinowy:D:D:D( nie napewno niewytrzymam;-)) ...szczegolnie , ze te moje bole brzucha sa dziwne i zawsze popołudniu i nadal trwaja.....
ok 1 cykl a testownie kiedy wiec dokładnie? 28go?? na pewno?

Dzastina my nawet widzę że owu mamy w podobnym terminie:-D;-) heh a czemu ty tak pozno testujesz?! hm?


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:-) Paula..
a tabelka nic wielkiego
tylko musiałabym wiedzieć kto dokładnie sie stara o dzidzie teraz? tz mniej wiecej wiem... Tusia ty tez?

O tak.wpisz mnie na razie na przygotowania.
u mnie to tak dziwni będzie bo męża czasami raz na dwa miesiące widze.:-(
więc w jednym miesiącu moge sie starac a potem miec dwa przerwy.:-D
ale cóż życie...:sorry:
 
Dzastina my nawet widzę że owu mamy w podobnym terminie:-D;-) heh a czemu ty tak pozno testujesz?! hm?


No widzisz Kinga:-):-):-) Ja tak 3 dni temu mierzyłam tempkę i była 36.7 i wczoraj też a dziś wyszczeliła na 37.1. A testy owulacyjne 2 dni temu pokazały mocna krechę.... hihihihi... Dziś ta krecha słabsza od tych ostatnich.. No nic zobaczymy, teraz czas gra główną rolę... ale do Czwartku będziemy jeszcze próbować:-p:-D Postanowiłam że zatestuję na św. Mikołaja ale chyba nie wytrzymam i zrobię 30 listopada... to mozesz tam wkleić...30 biorę ostatnią tabletkę Duphastonu...
 
Tusia .. Pociesze Cie juz ktorys raz.. ze nie jestes w tym sama :tak: szkoda ze wiatropylne nie jestesmy :-D Widze ze juz po 1 @ jestes :tak: Noo to teraz zaczelas nowy rozdzial a zamknelas tamten ;-):tak:.. Ja 1 @ mialam tak obfita ze szok :szok::-).. W kazdym razie Powodzenia ;-)
Paula.. Niooo Swieta juz tuz.. tuz.. ;-)Tylko boje sie ze sie nie uda :eek: ... no ale czas pokaze :tak: Trzymam kciuki za te serduszka w tym cyklu :sorry:

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKIECH DZIEWCZYNEK:)) i Powodzenia dla Starajacych i Testujacych :)
 
Kinga85 - ja nie będę testować, bo 15-go listopada w niedzielę dostałam @ :) Tylko nie rozumiem czemu mam nadal dość wysoką tempkę 36,8, no, ale nic, do owulacji zostało 9-10 dni.
Zaczynam nowy cykl i staranka niedługo!
pozdrawiam ! :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:
Asiu mnie też boli brzuch....mam uczucie takiego " pełnego brzucha" i tak troszkę boli, ciągnie itd... A kiedy ty owu miałaś? Bo ja obstawiam że miałam między 12-15 dc.. Dziś mam 15 dc i dziś tempka brykła na 37,1... A w ogóle to będziemy dzis z M świętowac bo zdał egazminy i od dziś jest Kierownikiem zaspołu :-):-):-):-) także bez szapnana seksownej bielizny i przytulanek się nie obędzie.....hiihihi...
tak, raz ze pelny , to nad spojeniem boli tak jak bola jajniki. Pamietam , ze przy pierwszym dziecku tak mialam przez 3 miesiace....nawt mialam zapisana nospe aby to zalagodzic....ale nie chce zapeszac ani wmawiac sobie...bo wiesz jak to jest....potem niemile rozczarowanie......
u mnie to z testow mialam w tamten pon i wt...ale z objawów to moglo byc troche pozniej kolo piatku....
 
reklama
Tusia .. Pociesze Cie juz ktorys raz.. ze nie jestes w tym sama :tak: szkoda ze wiatropylne nie jestesmy :-D Widze ze juz po 1 @ jestes :tak: Noo to teraz zaczelas nowy rozdzial a zamknelas tamten ;-):tak:.. Ja 1 @ mialam tak obfita ze szok :szok::-).. W kazdym razie Powodzenia ;-)
Paula.. Niooo Swieta juz tuz.. tuz.. ;-)Tylko boje sie ze sie nie uda :eek: ... no ale czas pokaze :tak: Trzymam kciuki za te serduszka w tym cyklu :sorry:

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKIECH DZIEWCZYNEK:)) i Powodzenia dla Starajacych i Testujacych :)
Sylwia Ty też zaczełaś starania o dziecko???

Honia ok zrobie porządek w tabeli, w wolnej chwili.
 
Do góry