reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Paula pogodę to macie wymarzoną jak na urlop :) :-)

PAULA hej hej z nad morza:-)pogoda rozpieszcza was tam co;-)

Hej dziewczynki :-) oj tak pogoda wymarzona :tak::tak::tak: dziś tak się spiekłam że chyba mąż będzie mnie smarował w nocy ;-)a wcale długo nie leżałam :blink:
dziś w Ustce zaczyna się Festiwal sztucznych ogni :tak: więc super zabawa będzie :tak::-):-)

Madzia najważniesze że dzidzia jest zdrowa :tak: zobaczysz że mąż jeszcze będzie się cieszył z drugiego synka :tak:

Bershka będzie dobrze zobaczysz już lekarze o to zadbają :tak:

zycze dalszego udanego pobytu na wakacjach! Aby pogoda Wam sprzyjala!!!

Dziękuje kochana :-)

Przesyłam słoneczne buziaczki dla Was wszystkich :-)
 
reklama
hej laski ja tylko na chwilke, bo młyn mam dziś:baffled:

Margarittko
dziękuje za pamięc kochana
u gina oki, jest jajko:-) 8mm, w niedziele idę na monitoring znowu zobaczyć czy pękło:-) torbieli brak:-) zobaczymy co dalej w niedziele:-):-)

buziaki dla wszystkich i uciekam do jutra:-)
 
beti ale sie ciesze to mam nadzieje ze juz w krotce bedzie test z dwoma kreseczkami..tulam cie mocno..

bereshka bedzie dobrze musi byc..maluszek silny dacie rade bedzie dobrze zobaczysz..

madziu daj mezowi czas bedzie szczesliwym tatusiem jaj synek sie urodzi..ja mam trzech i sa wspaniali..

paula odpoczywaj i opalaj sie super ze macie pogode tylko nie spiec sie za bardzo..
 
Dzień dobry :-)

dziewczynki dzięki za słowa otuchy :tak: myślę bardzo pozytywnie i mniej się martwię jak to dziecię tak bardzo mnie kopie ;-)

kawusia ?
 
ja też lubiałam targi swego czasu :-D:tak:
ja za to w sobotę ruszam na giełdę kwiatową kupić sobie nowe sadzonki kwaituszków na balkon do donic, bo teraz wszystko mi pogniło przez te deszcze :angry::no::wściekła/y:
 
DZIEŃ DOBRY:-)


u gina oki, jest jajko:-) 8mm, w niedziele idę na monitoring znowu zobaczyć czy pękło:-) torbieli brak:-) zobaczymy co dalej w niedziele:-):-)


super to jeszcze troche i serduszkowanie a potem tylko testowanko:-)

Ja dzisiaj w domku a po obiadku pójde ze synkiem na dwór:tak:

Moja sąsiadka wczoraj urodziła synka hehe a najlepsze jest to ze urodziła w swoje urodzinki co prezen dostała przepiękny swoje malenstwo:-)
 
DZIEŃ DOBRY:-)

Ja dzisiaj w domku a po obiadku pójde ze synkiem na dwór:tak:

Moja sąsiadka wczoraj urodziła synka hehe a najlepsze jest to ze urodziła w swoje urodzinki co prezen dostała przepiękny swoje malenstwo:-)
Ale piękny prezent dostała:tak::tak:
Ja się musze przebrac z tej piżamy bo M juz czeka a na targ idziemy:-D
Jak ja uwielbiam te nasze zamieszanie na nim:-D
Dwa razy w tygodniu a tyle radości:-D
 
reklama
Do góry