reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kochane będziemy mieli Synka!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-)

Jest zdrowy i prawidłowo się rozwija - wszystko w porządku! :-)
Ale się cieszę i dziękuję Bogu że mały zdrowiutki :tak:

A jednak intuicja mnie nie zawiodła :-)
 
reklama
Kochane będziemy mieli Synka!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-)

Jest zdrowy i prawidłowo się rozwija - wszystko w porządku! :-)
Ale się cieszę i dziękuję Bogu że mały zdrowiutki :tak:

A jednak intuicja mnie nie zawiodła :-)


GRATULUJE SYNKA:-D:-D:-Da jednak moja intuicja myliła się:-pwidocznie wymioty to sprawa indywidualna co nie mówi o płóci:tak:
 
Hehe Patrysia no wyszło na to że wymioty o niczym nie świadczą ;-) Ale ja tak czułam już od dłuższego czasu że będzie synek i M tak samo i jest :-D
Bardzo się cieszymy :-)
 
Kochane będziemy mieli Synka!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-)

Jest zdrowy i prawidłowo się rozwija - wszystko w porządku! :-)
Ale się cieszę i dziękuję Bogu że mały zdrowiutki :tak:

A jednak intuicja mnie nie zawiodła :-)

Pyszczku kochany bardzo sie ciesze:-)Gratuluje synka:-)
Jednak obiawy typowe niby na dziewczynki u nas sie nie sprawdzily:-)
 
Patrysia, Gosia dzięki wielkie za Gratulacje! :-D

Gosia widzisz my we trzy - Ty, ja i Royanna - wszystkie mamy synków :-D Ale brygada :)
 
No to teraz ja czekam na moje usg co chociaż hmm nie wiem ale myślicie że w 15 tc(bo jednak taki tydzień wychodzi mi na to usg)będzie widać płeć chyba tak bynajmiej siusiaka co jakby go nie było widać to dziewczynka hmm...chciałabym już wiedzieć bo potem czekać kolejny miesiąć:baffled:

PYSZCZEK widze że imie już wpisane:-)
GIEOSKA teraz ty myśl nad imieniem no chyba że już wiecie;-)
 
Oki Dziewczynki ja zmykam trochę dom ogarnąć, a potem szykowac się do wyjazdu, bo dzisiaj jedziemy z M do mojej mamy :)

Miłego dnia!
 
Patrysia wiesz jak ja byłam na usg chyba w 13 tyg. to już wtedy ginek zasugerował że "coś między nóżkami dynda" ale nie był pewien, a jednak widzisz sprawdziło się :-D Tak czy inaczej nie da Ci w 15 tyg. 100% pewności, ale taką pewnośc można uzyskac dopiero przy porodzie :-)

A tak imię już dawno wybrane i dla chłopca nie mogło być inne :-) Dla dziewczynki nie mieliśmy, ale teraz to już bez znacznenia ;-)

Kiki Dziekuję Kochana :-)
 
reklama
Pyszczku ...GRATULACJE SYNUSIA :-):-)
Super ze wszystko w pozadku :tak: Buziaczki ;-)
Dziewczyny ale rozwiazalysnie worczeczek z synkami hihih.. Beti jeszcze do Was musi dolaczyc i my prosimy z Ania by nastepny worczeka byl z fasolkami ..a potem z fasolkami dziewczynkowymi :-D:-D Daj Boże by tak bylo :tak:
Caluje WSZYSTKIE i milego dnia :tak:
 
Do góry