reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Agniesiak85 juz wskoczyl
Zaraz zerknę:-D

Witajcie :-)

Paula pogodę to macie wymarzoną jak na urlop :) a ja mam nadzieję poznac płeć już w tę sobotę :-)

Pozdrawiam wszystkie Laski! :-)
Już nie mogę się doczekac kiedy nam oznajmisz, że to chłopak;-):-D Cos tak czuję, że chłopak będzie u Ciebie:tak:
Potem Patrysia idzie na badanie płci i ja myslę, ze u niej dziewucha jak ta lala;-):-D
 
reklama
Agniesia ja też myśle że u nas chłopaczek będzie, zresztą już od dawna mówimy jak do NIEGO do brzuszka :-)
A Ty Agniesia też chciałabyś syneczka, prawda? Bo piszesz o Tomaszku :) A jak się córcia uda? Heheh :-D Ale chyba przytulanki były w owu to większa szansa na synka, chociaż nigdy nie wiadomo :)
 
Agniesia ja też myśle że u nas chłopaczek będzie, zresztą już od dawna mówimy jak do NIEGO do brzuszka :-)
A Ty Agniesia też chciałabyś syneczka, prawda? Bo piszesz o Tomaszku :) A jak się córcia uda? Heheh :-D Ale chyba przytulanki były w owu to większa szansa na synka, chociaż nigdy nie wiadomo :)
My myślimy, że będzie u nas chlopczyk:tak::-D Takie mamy przeczucie a przytulanki, tak w owu ale przed też były;-) No jak będzie córcia to tez superowo:-D
 
Pyszczku.. ja bym Ci radzila kupis jednej firmy.. i firmy sprawdzonej.. jak dziewczynki pisaly i ja .. ze NIVEA baby ..sa dobre :tak: noo ale wybor nalezy do Ciebie..;-) mysle ze zel do mycia ciala i wloskow wystarczy.. kup sobie ten nivea sensitive ... i oliwke.. ja kremu nie uzywalam bo i cialko i buzke smarowalo sie oliwka .. :-) Kochana za duzo nie kupuj..bo jak cos Ci sie okaze potrzebne to Ci mezus dokupi potem.. a narazie sobie kup te najpotrzebniejsze.. no i jak pisala Ania koniecznie kup sobie SUDOCREM do pupy jest idealny ..ja bym odrazu kupila ten najwiekszy :-). a co do pudru to sie nei wypowiem bo mialam u starszego ale w ogole nie uzywalam ..
Sie rozpisalam hehe .. :-D
Milego dnia i Buziaczki dla WSZYSTKICH ;-)
 
Sylwuś Sudocrem obowiązokowo :tak: zapisany już na liście :) A z tego co sobie poczytałam to rzeczywiście Nivea mnie przekonuje :tak: Czyli jak się malucha wykąpie używając tego żelu do ciała i włosków, to potem oliwka na całe ciało, krem na pupę i to wszystko? Wiesz a ja jeszcze myślę o kremie ochronnym do buźki bo urodzę w listopadzie i chciałabym jeszcze maluszka ochronic przed wiatrem i chłodem na dworze, ale nie wiem :sorry2:
 
A ja własnie wybieram kosmetyki dla dzidzia - czytam sobie opinie i zapisuję co najlepeij wybrac, choć wiadomo że to mój maluszek, a dokładniej jego skóra zdecyduje co dla niej najlepsze :) Patrysia Ty używałaś np. żelu do mycia ciała i włosków, potem oliwki czy balsamu i kremu do buźki z tej samej firmy? Bo nie wiem czy lepiej z tej samej firmy kupic większość rzeczy czy trochę pomieszać produkty. Bo jak jeden uczuli z danej marki to pewnie reszta też i wszystkie trzeba będzie zmienić :)


najlepiej wybrac jednej marki:tak:fakt czasami ja miałam różnie ale na początek starać się najlepiej jednej;-)powiem tak jak dzidziuś nie ma skłonności do suchej skóry(mój miał może dlatego bo był po terminie i schodził mu naskórek cały:baffled:)to jak kupisz płyn który także nawilża(a z reguły tym bardziej z NIVEA maja wszystkie np.oliwke w sobie)to nie smaruj tak oliwką bo niepotrzebnie :tak:jak to się mówi co za dużo to niezdrowo;-)krem do pupy tak ale tez jak jest zdrowa to nie ma co(sudokrem także jest dobry jak dzidzia ma pryszczyki);-)puderek ja używałam tylko i wyłącznie po kupce :tak:jak zrobiło siusiu to tylko chusteczką przemywałam i nic więcej;-)a do buzi tak tak ja urodziłam w październiku i smarowałam kremem na początku BAMBINO-krem ochronny on jest właśnie na wpływ środowiska itp.co właśnie na dwór:tak:ale z NIVEII tez jest(bo ogólnie to jest dobra firma)wiesz tak pochodzić sobie poczytać na ulotkach bo każdy krem jest do rożnych potrzeb;-)




Potem Patrysia idzie na badanie płci i ja myslę, ze u niej dziewucha jak ta lala;-):-D


chciałoby się:-p
 
witam

u nas dzisiaj taki upal ze szok,chlopaki pojechali na basen ja nie dam rady za goraco,zostalam w domku posciagalam posciel i robie opranie.potem przejde sie do kolezanki na ogrodek..wczoraj bylam u ginekologa ale nie robil mi usg to nic nie wiem..a tak pozatym to mam bardzo malo zelaza musze brac tabletki no i niskie cisnienie..no i wiecznie cos mowie wam dziewczyny..
 
reklama
Sylwuś Sudocrem obowiązokowo :tak: zapisany już na liście :) A z tego co sobie poczytałam to rzeczywiście Nivea mnie przekonuje :tak: Czyli jak się malucha wykąpie używając tego żelu do ciała i włosków, to potem oliwka na całe ciało, krem na pupę i to wszystko? Wiesz a ja jeszcze myślę o kremie ochronnym do buźki bo urodzę w listopadzie i chciałabym jeszcze maluszka ochronic przed wiatrem i chłodem na dworze, ale nie wiem :sorry2:
Kochana ..dokladnie.. umyjesz zelem,sudocrem na doopke .. i oliwka i gotowa dzidzia :tak: Jasne ze do buzki na zime ja polecam bo jak dla mnie jest rewelacja na zime do buzki tez z nivea .. i nazywa sie "krem na kazda pogode" ja kupuje Kacprowi go do dzis na zime.. jest super polecam w 101% ;-)
A suwaczek jest specjalnie dla Ciebie :sorry2::-D:-D.. nie dziekuje by nie zapeszyc :sorry2::-)
Uff jak u mnie goraco..
Buziaki :D
Kiki..juz masz z gorki .. dasz rade.. Zobaczysz Krolewne i ten widok Ci wszystkie cierpienia wynagrodzi :) Caluje :*
 
Do góry