reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Marzenix- tak zaciazyłam przez monitoring :-)
a powiedz mi kochana ile miał pecherzyk tego 8dc ??

Margerita niemartw sie bede Was tu odwiedzać. obiecuje:tak:;-)

anuffi z tym wisiołkiem bym sie wstrzymała.... z tego co mowiłas niemasz z tym problemu....ale to już twoja decyzja...;-):tak:

czarodziejko ja na monitoring latalam jak walnieta, hm bo planowałam dziewuszke niemowiąc nic lekarzowi ze wspołzyjre 4 dni przed ....a potem przychodzilam znowu i znowu az stwierdzial ze ja mam problem zajsc w ciaze i ze mi zrobi inseminacje:-D:-D a ja dalej swoje ze jak mam zajsc w ciaze to tak jak z pierwszym bez zadnych eksperymentow.... smiał sie ale juz w nastepnym cyklu po tym co z nim mowilam byłam w ciazy....;-)

buziole dla Was
 
Marzenix- tak zaciazyłam przez monitoring :-)
a powiedz mi kochana ile miał pecherzyk tego 8dc ??


buziole dla Was

nie wiem dokladnie nie powiedzial, tylko tyle ze jest dosyc duzy pecherzyk jak na 8dc przy 31 dniowych cyklach. I ze to prawdopodobnie owulacyjny, i dalej bedziemy sprawdzac w 12dc tzn jutro :tak: i ze mam dzialac za dwa dni czyli dzisiaj:tak: bo prawdopodobnie dzis ma byc owulacja wiec nie wiem ile wtedy mogl miec ten pecherzyk...
mam nadzieje ze mi tez sie uda po tym monitoringu tak jak tobie:-D
 
Witam:)))
Jarzebinka.. dziewczyny dobrze pisza.. poki nie ma @ jest nadzieja:tak: .. Glowa do gory;-)
Margaritta..Kochana dziekuje;-) ..do dolka wpadlam ale przedwczoraj rano ale do wieczorka juz sie wygramolilam z niego:sorry2::-D.. nic nie poradze.. nie tym razem to nastepnym a dolowanie sie w niczym nie pomoze;-):-) Czekam na Ciebie z ciaza:-D
Anufifi.. no ja mam to samo..pisalam Ci ze musze sie naszukac sluzu.. a najbardziej tego PR ..:wściekła/y: wiec przetestuje teraz tego wiesiolka i zobacze jak efekty;-)
Agus..Ty to zawsze taka nasza dobra duszyczka jestes:zawstydzona/y:;-)
Czarodziejka..tylko sie cieszyc ze Ci tak nie dawal spac;-)
Marzenixx..witaj w gronie:-)
Beti..jak tam ?? poprawka byla?? :-) ..Slonce mnie brzuszek to nie boli..ale strasznie krzyze:wściekła/y::wściekła/y:..czasami ledwo leze.. ale jak na razie dzis jest ok :sorry2: ale do wieczora jeszcze kto wie co bedzie:-p
Asus.. A Ty jak tam sie czujesz??;-)
Pyszczek ..gdziess nam dzis wsiaknela:-D
Buziaczki dla wszystkich
 
Sylwia ...ja wziełam ten wiesiołek ....bo tak sobie pomyślałam ...ze skoro nie było sluzu nawet na usg...a teraz mam miec zastrzyk to on mi nie zaburzy "widzenia" ....a jak dostane zastrzyk to przynajmniej beda sie miały plemniczki gdzie przechowac ....bo inaczej znów bedzie doopa



:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:


ASUS no kochana własnie daj znać jak u Ciebie.....
 
Potrzebuję rozmowy, a że jesteście fajne to wam opowiem cos o sobie i swoich problemach by ich rozwiązanie było łatwiejsze..................
 
Ostatnia edycja:
i ja sie z wami witam , ale zakatarzona ze masakra...Tomuś dzisiaj w nocy tez się męczył biedak i na dodatek spadł z łózka ...

zdrówka dla mamusi i mało siniaków dla synka :sorry:

a co do brania wiesiołka, to ponoć faktycznie pomaga :tak: tylko wtedy też trudno określić kiedy jest jego szczyt i tylko po śluzie trudno określić płodne dni, bo przez ten wiesiołek jego ilośc i wogóle dane są zafałszowane :tak: ( czy coś w tym stylu)

a u nas pada śnieżek i jest tak ślicznie biało :tak:chyba będzie troszkę zimy tego roku
 
reklama
Dziewczyny bisia to moja kochana przyjaciolka!!!
Przyjmijmy ją do naszego szalonego grona :):-D
........to wiesiolek dobrze brac pod warunkiem ze robi sie monitoring...
 
Ostatnia edycja:
Do góry