reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej Dziewuszki :-)
Sylwuś jestem, jestem, mój komp ze mną pogrywa, zawiesza się, to chyba jakiś wirus :eek::baffled: będę musiała zaraz zrobić defragmentacje dysku, albo system od nowa, dzisiaj więc z Wami nie popiszę.. :wściekła/y: ale jutro wcześniej będę też w domciu więc i czasu będzie więcej :-)

Anufifi moje samopoczucie dzisiaj też takie senne jak wczoraj, niedawno przyłożyłam na chwilę głowę do podusi, a 1,5 godziny zeszło :-D

jarzebinko może trochę źle się ostatnio wyraziłam z tym moim cyklkem ;-) cykle mam zwykle 26-dniowe, ale ostatnio wydłużyła mi się TYLKO faza lutealna, po luteinie i chyba taki był zamysł mojego ginka, bo wcześniej miałam za krótką fazę. Ale owulkę i tak myślę że będę miała 13-14dnia, a jesli mi się cykl wydłuży do 31 dni to znowu tylko faza lutealna, o ile dobrze kombinuje..:tak:
hmmm nie martw się, dopóki nie ma @ jest nadzieja, a nawet jak przyjdzie to nadzieja jest n kolejny cykl :tak: trzymam kciuki kochana żeby @ jednak nie przyszła...:-)

Beti niezła historia z tym Twoim monitoringiem! Jeśli się udało, to później opowiesz synkowi jaką to mamusia i tatuś akcje przeprowadzili żeby przyszedł do brzuszka!!!:-D super, życzę żeby ju nasionko kiełkowało.. ;-)

Agnieszko ja grzecznie za Twoją namową już postanowiłam o monitoringu w przyszłym cyklu! więc jeśli wtedy sie uda to będzie w tym dużo Twojej zasługi, bo pewnie jeszcze jakiś czas nie brałabym tego pod uwagę :tak: w tym cyklu juz nie zdążę, ale w przyszłym tak :-)

Pozdrówki babeczki i miłego wieczorku! Buzie ;-)
 
Marzenixx widzisz jk dobrze że poszłaś na monitoring :-) może to był juz ostatni cykl Waszych starań :tak:Oby, trzymam kciuka :-)

R.usałka skoro mówisz że masz takie same odczucia jak przy córeczce miałaś, to ja bym jednak wierzyła intuicji,a nie testom.....:tak: czas pokaże ale nie martw się na zapas ;-)
 
ja też sobie tak obiecałam, ale nie wyszło ................ :tak: jak była z małym u fryzjera to musiałam rozmienić 100,a że nie chcieli mi rozmienic i obok była apteka to dokonałam zakupu i leży juz i czeka ....... :tak:
heh jak ja kupie to napewno dlugo nie polezy.... wiec wole nie kusic hihi:-)

Marzenixx widzisz jk dobrze że poszłaś na monitoring :-) może to był juz ostatni cykl Waszych starań :tak:Oby, trzymam kciuka :-)
kurcze, strasznie bym chciala .... cycuchy mnie pobolewaja, mam bole podbrzusza a raczej jajnikow wiec podejrzewam ze to owulacja.... moze ze udalo.... a jak nie to przynajmniej po monitoringu wiem o co chodzi :tak:
 
A ja Dziewuszki zrobiłam niedawno test owu i wyszła druga kreska prawie taka sama jak pierwsza :szok::shocked2: Kurcze, już??? Heh, dopiero 10ty dzień cyklu i tempke rano też miałam niską bo 36,5.....Zawsze jak zaczęłam robić testy owu to na pierwszych albo w ogóle kreski nie było, albo baardzo słabiutka. A taka krecha jak dziś wychodziła mi na dzień przed dwoma grubymi krechami!! Poczekam do jutra z przytulankiem, bo śluzu za bardzo nie mam, na pewno nie przejrzysty i rozciągliwy, a jutro już w takim razie powinny być dwie grube kreski na teście owu, więc w sobote owulka! :-)

Marzenixx jeszcze troszke cierpliwości i może będzie sukces! Czego Ci z całego serca życzę :tak:
 
A ja Dziewuszki zrobiłam niedawno test owu i wyszła druga kreska prawie taka sama jak pierwsza :szok::shocked2: Kurcze, już??? Heh, dopiero 10ty dzień cyklu i tempke rano też miałam niską bo 36,5.....Zawsze jak zaczęłam robić testy owu to na pierwszych albo w ogóle kreski nie było, albo baardzo słabiutka. A taka krecha jak dziś wychodziła mi na dzień przed dwoma grubymi krechami!! Poczekam do jutra z przytulankiem, bo śluzu za bardzo nie mam, na pewno nie przejrzysty i rozciągliwy, a jutro już w takim razie powinny być dwie grube kreski na teście owu, więc w sobote owulka! :-)

Marzenixx jeszcze troszke cierpliwości i może będzie sukces! Czego Ci z całego serca życzę :tak:
a dziekuje ci kochana :) ja tez bylam zdziwiona ze tak wczesnie mam owulacje , lekarz tez sie zdziwil hheh ale widac czasem sie cos miesza i tak oto mam dzis badz jutro owulke , jutro mi gin powie, a wzyciu bym nie myslala ze tak wczesnie...
 
No właśnie a ja się waham czy dzisiaj z M baraszkować czy lepiej do jutra zaczekać...:eek::-) hyba raczej nie powinnam brac tego dzisiejszego testu jako pozytywny, ale zobaczę czy jutro tempka skoczy rano, jeśli tak to od razu Męża obudzę i do dzieła! :-D a jak nie to zrobię kolejny test wieczoremi zobaczymy...
 
reklama
Ja nie wiem czy ten wiesiołek pomaga na śluz, w sumie dopiero biorę od początku tego cyklu, ale na razie zmian nie widzę, śluz mam, ale ten mleczny..:sorry: i mało rozciągliwy, a w ilości takiej samej jak zawsze...ale może trzeba dłużej brać wiesiołek żeby poczuć różnicę .....

A nie wiecie Dziewczyny jak to jest z szyjką podczas owulki? Tzn ona się już "otwiera" przed owulką, prawda? Bo pozwoliłam sobie dzisiaj swoją sprawdzić i jest tak wysoko że nie mogę prawie dostać (tzn z trudem) i ujście jest chyba otwarte, chociaż za bardzo sie nie znam....otwarte jest wtedy jak czuć taką jakby lekko uchyloną szparkę? :-D:-D:-D Trochę to dziwnie brzmi ale nie umiem iaczej wyrazić...:-)
 
Do góry