reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam was dziewczyna,naskrobalyscie ze ho ho.beti ty to artystka jeste,trzymam kciuki by ten zwariowany numerek,zostawil pamietke na cale zycie,zycze ci z calego serca chlopczyka jak malowanego,my wszystkie bedziemy trzymac kciuki,niech dwa tyg juz mina i bedziemy wiedziec,jarzebinko jeszcze jest nadzieja,poki wredoty nie ma...sylwia szkoda ze u ciebie przyszla nastepnym razem bedzie lepiej,bisia witamy na naszym forym,dziewczyny sa tu zarabiste,smieja sie i placza razem..napraqwde jest tu super i bedzie ci fajnie z nami...anufifi zdrowiej nam razem z tomusiem..agnieszka a ty tu niezastapiona jestes,super !szybko odpowiesz podpowiesz i wszystko sie zgadza nasza mala wrozka..asus daj znac co u ciebie,juz coraz blizej porodu,napisz jak sie czujesz?
 
reklama
ja juz poprzytulankach:-D mężuś spi zmęczony hihi:-D po cichutku mam nadzieje ze moze w tym cyklu sie uda:tak:a moze nawet by sunuś się trafił:-D takie malutkie nadzieje:zawstydzona/y:
jutro rano ide na kolejny monitoring i zobaczymy czy owulka byla :tak:
 
Potrzebuję rozmowy, a że jesteście fajne to wam opowiem cos o sobie i swoich problemach by ich rozwiązanie było łatwiejsze..................

dziękujemy za zaufanie i oczywiście się nie zawiedziesz ................. i witam serdecznie :tak::-D:tak:

w trakcie pisania poprzedniego posta az trzy przybyły ................... jakie tempo :tak:

Marzenixx, aby to był dobry strzał :tak:
 
Jarzembinko- dokladnie - poki @ jest nadzieja!!!


Choc ja dzis w nienajlepszym nastroju:sorry:
zrobilam dzis test negatywny---a rozczarowanie tymwieksze...ze bylam niemalze pewna, ze jestem w ciazy...Ja i moj maz:eek:bo objawy od ok 7dni mam ciazowe:shocked2::-D:-D
niemalze wszytko i sadzialm ze test to tylko0 bedzie potwierdzenie.
Pisalam Wam, ze czuje ok 5 dni po owulacji- klucie i uczucie jakby miala przyjsc...bylam kilka dni rozdrazniona, mialam chwiejny nastroj i pobolowanie podbrzusza..takie motylki od jajnikow po pepek(jak przy pierwszej ciazy-wiem co czulam!!!:(.Pozniej uspokoilo sie, tylko jak wstawalam szybciej, czy podnioslam sie nagle to klulo gl po prawej str...Jednego dnia mialam zgage..gdzie zupelnie obce mi to uczucie- raz czy dwa z Klaudia tak mialam..chodze zmeczona, no i dzis 30 dc a @ nie ma...sluzu mnostwo- coraz sprawdzam, czy oby jednak nie przyszla@...i ta temp...37,2-37,7
po drodze byl roztroj zoladka, a zaraz po tym zatwardzenie:sorry:
juz nie wiem co mam myslec...negat. test sciagnal mnie na ziemnie:blink:czekam na '@


pozdrawiam -
ps. kto kiedy testuje nastepny?...:dry:
 
Ostatnia edycja:
aaa i zapomnialam dodac, ze w ciagu godziny z 3 razy latam siusiu...w nocy conajmnje raz wstaje...Boszeszzzz jak ten moj organiz sobie ze mna pogrywa:wściekła/y::confused:
 
reklama
Jarzebinko- dzieki za wsparcie - tak zrobie...ale wole myslec, ze test sie nie pomylil...a potem milo zaskoczyc;-)


moja psolka ma dwoje dzieci przy pierwszym test od razu pokazal II kreski...a przy drugim dzieciaczku dopiero 3-ci...sporo po terminie...wiec taka maciupcia nadzieja jest....
 
Do góry