reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ja nigdy nie mierzyłam i się tym nie interesowałam,więc jestem calkowicie zielona w tym temacie :szok: a że asusu sie zapytała, jak tempka to dzisiaj zmierzyłam, jest dość wysoka czyli 37,0 ale jedna krecha .... i nadal czysto, więc czekam nadal ..... na rozwiązanie tej zagadki ......... :tak::-D:tak:
 
reklama
Jarzębinko temp u niejednej już wysoka była i niestety @ po spóźnieniu przylazała. Nie piszę, żeby cię dołować ale nie chce żebyś się później rozczarowała niepotrzebnie. Aczkolwiek liczę jednak u ciebie na super wieści
 
Jarzębinko u mnie niestety było tak 2 razy- tempka była nawet 37.2C a @ przyszła- tak było w sierpniu 2007 - właśnie na tym wątku...... Nie nakręcaj się, zrób betę- KCIUKI ZACIŚNIĘTE!!!!
 
Jarzębinko temp u niejednej już wysoka była i niestety @ po spóźnieniu przylazała. Nie piszę, żeby cię dołować ale nie chce żebyś się później rozczarowała niepotrzebnie. Aczkolwiek liczę jednak u ciebie na super wieści

Jarzębinko u mnie niestety było tak 2 razy- tempka była nawet 37.2C a @ przyszła- tak było w sierpniu 2007 - właśnie na tym wątku...... Nie nakręcaj się, zrób betę- KCIUKI ZACIŚNIĘTE!!!!

na razie jest spokój :tak: nakrecałam się do pierwszego testu, może i były jakieś objawy, ale test wyszedł negatywnie, więc chwilke było smutno i tyle, może w następnym miesiącu :tak: i tak już czwarty dzień czekam na @ i nadal nic :szok: a już zamówiłam testy owulacyjne i tam jest jeden ciążowy, więc jak nadal @ nie będzie to zrobię jeszce jeden test i potem sie obaczy co dalej ..... :-D:tak::-D
 
Witam:)))))
Jejku co za ruch dzis:-)..az milo poczytac;-)..widze napiecie rosnie z godziny na godzine;-)..
Jarzebinka ... kciukaski mocno trzymam;-)
Ewcia.. pieklas Cytrynowca??? pychaaa polecam:-)
Beatka ..a czy czasem Oskarek nie ma dzis urodzinek???:-) sadzac po suwaczku;-)??
Bodzinka .. to po nowy do apteki i sie dowiemy..w kazdym razie tez kciukaski zacisniete;-)
Asus..Ania.. Dorotka.. Buziaki:))))

Milego popoludnia:)))))) i czekamy na wiesci:)))))
 
reklama
Do góry