reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kurcze Dziewczyny ale Was wymiotło.....gdzie Wy się podziewacie....?
U nas słonko niesmiało próbuje przebic sie przez chmury ale ogólnie jest zimno.
Miłej niedzieli Wam życzę..
 
A u mnie tak zimno że wyobraźcie sobie że już dziś odpaliliśmy centralne ogrzewanie i teraz w domku jest cieplutko i możemy w nos śmiać się tej zimnicy zza okna :tak:
Ja też życzę Wam wszystkim udanego niedzielnego popołudnia :-) i oby jutro było cieplej:tak:
Jarzebinka co tam u Ciebie słychać ? Jakieś wieści ?
 
Witam

U nas tez zimno, niestety grzanie dopiero w październiku... grrrr... Chociaz słoneczko trochę wygląda zza chmur...

Jarzębinko... czekamy na dobre wieści...

 
Witam:)))
Ja sie dopiero teraz melduje bo bylam pomagac u szwagierki:-)
A zimnoooo u nas ze szok 6 st:baffled: tylko.. ale jak wrocilam to mężus juz napalil w centralnym..wiec sezon grzewczy wuażam za otwarty:baffled: byle jaknajdalej do zimy:wściekła/y:
Jarzebinka.. hoppp hoppp co tam slychac??;-)

Milego niedzielnego popoludnia dziewczynki:)))
 
hej wam kobialeczki
ja bylam an wsi w weekendzik,a tam szwagierce padł kompik i nici z neta....ale bylo milo przyjemnie piffkowo,,superrrr

Sylwia zrobie an epwn na sobote na sykna urodzinkiii
Anka plesniaka uwielbiam,,non sto go robia,,w sobote bedzie u mnie:)
jazrebinko:-)
 
Jarzębinko... czekamy na dobre wieści...

jarzebinka.. hoppp hoppp co tam slychac??;-)


malduję sie po weekendzie, a jednak @ przyszła, więc ...... początek kolejnych staranek..... :tak:

a pozytyw taki,że po USG wątroby, chyba nic sie nie zmienia, nie ma kolejnych zmian,wiec pewnie zostanie tylko coroczna kontrol, a nic złego sie nie dzieje ...... :tak:

a ja dentyste mam jutro ..... :tak:

i u nas tez jest zimno... brrrrrrrrrr :szok:

pozdrawiam :rofl2:
 
reklama
Witam

Jarzębinko ale sprawa się wyjaśniła i lepiej znać nawet najgorszą prawdę, niż żyć złudzeniami.....;-)
Powodzenia w następnych starankach....;-) Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki.....;-)
 
Do góry