reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

acha jarzebinko czekamyy
niektorym tetsy wychodza pozno tydzien dwa po spodziewanej @
zycze aby tobie tak wyszlo te Dwie II krechy,,,
 
reklama
acha jarzebinko czekamyy
niektorym tetsy wychodza pozno tydzien dwa po spodziewanej @
zycze aby tobie tak wyszlo te Dwie II krechy,,,

czekamy, czekamy ... :tak:

a tak sie jeszcze zastanawiam, bo po południu ide na USG watroby i jak będzie jakaś/iś całkiem do rzeczy lekarz czy nie podpytać czy tam czegoś nie widać czy idzie @ czy siedzi jakieś inne licho, bo to pewnie taki sam sprzęt i taki lekarz powinien sie orientować co i jak, więc może coś się wyjaśni ....... :tak:
 
Aniu u mnie też wszystkie suwaczki są piękne i żaden się nie rozciąga :tak:
Jarzebinka temperaturka śliczna i kciuki dalej trzymam , mam nadzieję że Ci się udało . A kiedy robiłaś ostatni test i jakiej firmy ? Co do usg to nie wiem czy na tym etapie już coś widać ale zajrzeć nie zaszkodzi ;-) A co do mojej wizyty to jak o coś zapytasz to jeszcze cię opierniczą bo oni tam są bogami i łaskę nam (tam wczoraj było z 15 mamusiek na różnych etepach ciąży i wszystkie z różnymi komplikacjami) robią że nas łaskawie przyjmią . Relikt PRL- u i szkoda słów.
 
Aniu u mnie też wszystkie suwaczki są piękne i żaden się nie rozciąga :tak:

co do suwaczków to one ustawiają się w jednym szeregu i dlatego strona jest taka szeroka... ( przynajmniej u mnie) :tak:

a co do USG, to wiem,że jest wcześnie, ale może cokolwiek uda się zobaczyć, aby wiedzieć czy sie bać czy spokojnie czekać...... :tak:

a co do tempki to przed @ powinna spaść, tak ??? :dry:
 
jarzebinko tak tak powinna spaśc,,ale to tez nie jest reguła,,niby powinna:)wiec czekamy......a u mnie z tego samego pwoodu sie rozciagaja co i u ciebieeeee
 
Witajcie Kobietki!
U mnie dziś goście więc zapierniczam z sałatkami, a Ty Ewcia jak juz coś tam upichcisz to dawaj tu nam może coś skopiujemy.

Jarzębinko generalnie na @ tempka powinna spaśc ale u mnie tak było że 3 dni spadała a no i myslałam że mnie krew zaleje a na 4 dzień sie podniosła i tak została no i zrobiłam teściora i wyszły dwie krechy, więc diabli wiedzą jak z ta tempką jest.
 
reklama
Cześć

Jarzębinko kciuki zaciśnięte- 37C to dobry znak, oj ale fajnie.......;-) Tylko spokojnie bez nerwów, mierz codziennie albo idz na betę.....;-) wtedy będzie wiadomo, na usg może być jeszcze wcześnie......;-)
 
Do góry