reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć laski

Aniu dobrych wieści nie będzie, bo @ przyszła w nocy.

Ale spoko, tak jak pisałam mam już to gdzieś- nawet się nie przejmuję bo nie ma czym. Nie będe wariować z mierzeniem temp. oglądaniem śluzu i macaniem sobie szyjki. Widocznie tak musi być, że te kobiety które nie chcą dzieci bardzo szybko zachodzą w ciąże. Więc niech rodzą.
 
reklama
eni20 fajnie że wpadłaś....;-)

Kasia2005 nadal z nami tu siedzi, Dorotka27 czasami nas odwiedza.

K_asia
poszła na inne forum ale z fasolką.

Ewcia81
nadal staraczka.

A mi już nie zależy- bo sił już mi zabrakło, ale spoko mam Oskara więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Jest dużo nowych babeczek jak widzisz, inne siedzą już jakiś czas a inne z fasolką ale jakoś chyba dobrze im tu....;-)

Wpadaj do nas częściej. Co u Ciebie????? Jak czuje się Filipek????? Widzę że jesteś na diecie, super- trzymam kciuki.
 
Baata nie wiem co powiedzieć . Myślę że jeśli będziesz starać się dalej to w końcu w najmniej oczekiwanym momencie uda Ci się . A jak to było z Oskarem ?
Jarzebinka oczywiście czymam kciuki . Z własnego doświadczenia wiem że testy owulacyjne nie są wcale tanie a żadnej pewności nie dają , dlatego kochana po raz kolejny powtarzam : postaw na monitoring - to tylko troszkę drożej a da Ci pewny przegląd cyklu . Sprubuj co masz do stracenia ?
Aniu ja po raz 4 jestem w ciąży (rok temu poroniłam w 10tyg) i nie wiem co to mdłości , nigdy nie miałam żadnych dolegliwości ciążowych , teraz też nie więc raczej czuję się tak samo . Mój mąż zauważa jedną różnicę , twierdzi że w tamtych ciążach byłam bardziej aktywna w sprawie sexu a teraz nie mam ochoty :-p ale powiem Ci szczerze że nie wiem czy to nie podświadomy lęk o dzidzie po tym poronieniu po prostu żeby nie zaszkodzić czy faktycznie to jakaś zmiana . A jak u Ciebie z ochotą na sex ? Tak samo jak poidczas ciąży z chłopcami czy inaczej?
Ewcia podziel się przepisem na to ciasto
Dorotka a co u Ciebie ?
 
asus o Oskara 5 lat się staraliśmy z małymi przerwami. Miałam tego serdecznie dosyć i w listopadzie 2000r powiedziałam STOP, będziemy bezdzietnym małżeństwem. W grudniu 2000 r zaszłam w ciąże i to był chyba cud, bo sexu było wtedy naprawdę bardzo mało- nie to co przy starankach. Zresztą wtedy miałam długie cykle @ co 2-3 miesiące, nawet nie wiedziałam kiedy mam owulację a o śluzie to nic nie wiedziałam.
Więc zdaję się na los, co ma być to będzie- NIC NA SIŁĘ.

Zresztą od września dalej będe chodzić na jazdy, bo mam dopiero wyjeżdzone 11 godzin- potem egzamin.....;-) Potem mąż wraca, będą święta- Boże Narodzenie, Sylwester..... eeeee tam, trzeba skoncentrować się na takich rzeczach, bo inaczej człowiek zeświruje.

Co do sexu w ciąży też długo nie miałam na niego ochoty, potem było lepiej......;-)
 
Witam wieczorkiem:)))
Ania...no niestety takie ceny bo to juz do gimnazjum,szkola nie sprowadza bo matki chca jakies dofinansowania a musza miec faktury ,wiec samemu trzeba kupowac..nawet cwiczenia do religi sa ,czego to jeszcze nie wymysla:angry:

Beatka ..glowa do gory..dzidzia przyjdzie pewnie w najmniej oczekiwanym momencie..;-)..jestes dzielna dziewczynka.

Jarzebinka..toscie sie strachu najedli:))))
Ewa gdzie to ciacho??:)))))
Asus ,Eni pozdrawiam;-)
Buziaki dziewczynki i kolorowych:))))
 
Cześć laski

Aniu dobrych wieści nie będzie, bo @ przyszła w nocy.

Ale spoko, tak jak pisałam mam już to gdzieś- nawet się nie przejmuję bo nie ma czym. Nie będe wariować z mierzeniem temp. oglądaniem śluzu i macaniem sobie szyjki. Widocznie tak musi być, że te kobiety które nie chcą dzieci bardzo szybko zachodzą w ciąże. Więc niech rodzą.

No szkoda Beatko to nas ta paskuda zaskoczyła, ale podejście masz super, a że historia lubi sie powtarzac to pewnie będzie tak jak z Oskarkiem, że kiedy odpuscisz to znów bedzie jakis mały cud, a że z cudami najlepiej na Boże Narodzenie to nie za duzo czasu zostało.
 
reklama
A Ewcia sie nie pochwaliła ze to dzis jakaś imprezka urodzinowa....no Kochana.... masz minusa.....ale tez najserdeczniejsze życzonka.... a przede wszystkim małej kruszynki Ci zycze.:tak:

Asus co do sexu to nie zauwazyłam jakiś odchyłów więc powiedziałabym że przeciętnie ale za to ja zupełnie inaczej się w tej ciąży czuję. Z chłopcami miałam chyba wszystkie dolegliwości jakie mozna miec: mdłości, zgage bezsennośc, bekanie, wahania nastrojów....masakra.... a teraz oprócz małej zgagi czasami nic mi nie jest.....jakbym nie była w ogóle w ciązy. Teraz dopiero moge powiedziec że ciąza to nie choroba, bo poprzednia ciąża to był nawał wielu chorób.

Sylwia zapomniałam że Ty masz już takiego dorosłego syna. Spojrzałam na suwaczek Kacperka i pomyślałam że rok starszy od mojego, a to przeciez drugi jest jeszcze starszy. A swoją droga jak te wakacje szybko mineły......:baffled::crazy::nerd:
 
Do góry