reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam z rana ... :tak::-D:tak:

już wróciłam z urlopowania, więc wracam do codzienności i do BB oczywiście .... :tak: mały teraz został jeszcze na 5 dni u drugich dziadków na wakacjach i potem 1 września idziemy na inaugurację do przedszkola, właśnie na urlopie się zastanwaiałam, kiedy ten czas zleciał,że moje dziecko ma już 3,5 roczku a niedawno takie malutkie było ????? :szok:

pozdrawiam i miłego dzionka życzę ..... :tak::-D:tak:
 
reklama
Beata czyli dziś 35dc ??? Jak dla mnie to brzmi obiecująco :tak: A temperaturka jaką masz ?
Jarzebinka a u Ciebie jak w tym cyklu ? Owulacja była?
 
cześć laski

asus 35dc, @ nadal brak, temp. nie mierzę bo bateria mi padła....;-).... ale szyjka otwarta.... więc chyba nici.

Jarzębinko czas leci, leci.......;-)

A my dzis na obiadek mieliśmy naleśniczki, Oskar jest w ogródku a ja chyba zaraz będe przeglądać ubrania Oskara.....;-)
 
Witam dziewczynki:))))
Ja dzis pol dnia przelatalam za ksiazkami dla starszego,znaczy ksiazki to mialam od szwagierki ale same cwiczenia trzeba bylo kupic.. i szokkkkk za same cwiczenia wyszlo cos ok .200 zl..powarjowali.. kiedys byla ksiazka i zeszyt i bylo ok a teraz cwiczenia sobie zycza..eh brak slow.
Beatka ,podziwiam Twoja cierpliwosc;-).. i trzymam kciuki:tak:
Jarzebinka, to masz jeszcze troszeczke laby;-)..no niestety dzieci rosna jak na drozdzach,tylko czemu nam czas nie stoi w miejscu:-)..

Milego popoludnia wszystkim:))))
 
Witam:)))

Beata ..a moze to wreszcie TO;);-)
Ewcia..spóła:-)...

A mnie cos od paru dni boli podbrzusze tak jakos dziwnie,przed okresem mnie nigdy brzuch nie boli tylko krzyze bo mam tylozgiecie..a teraz te bole ciekawe co to:szok:..
Milego dnia dziewczynki:)))))
 
Cześ Kobietki! Ale jestem niewyspana, chyba będe miała dzień do tyłu.
Ewcia co tak pieczesz - pochwal się.
Sylwia cos strasznie drogo za te cwiczenia. U nas można było kupic w szkole za na pewno mniej tylko teraz nie bardzo pamiętam czy 90zł czy 150zł, ale to i tak mniej niz 200zł.
Beatko to czekamy na dobre wieści.
Asus jak samopoczucie? Czujesz się tak samo jak dziewczynkami czy zupełnie inaczej?
Jerzębinko i wszystkim pozdrowionka i miłego dnia.
 
reklama
Jarzebinka a u Ciebie jak w tym cyklu ? Owulacja była?

wg mojego rozeznania będzie dzisiaj ... ale .... zobaczymy czy coś poczuję, bo z reguły jak miałam owulke, to czułam takie kłucie , ale już w poprzednim cyklu nic nie czułam i teraz trudno to okreslić.... jak teraz nic nie wyjdzie, to już się orientowałam i zakupie te testy owulacyjne, aby bardziej konkretnie wiedzieć kiedy ona jest ......zawsze była dość regularnie 12-15 dc :confused::confused::confused:

ja też pozdrawiam i miłego dnia życzę ..... :tak:

a wiecie co , wczoraj pojechaliśmy z M do kina, postawiliśmy autko na takim piętrowym parkingu, zapamiętaliśmy co i jak ... wracamy po sansie, a autka nie ma, więc .. pewnie nie ten poziom, to my na dół, ups .... no to wyżej ...... ale w końcu się znalazło, stało na swoim miejscu, ale cosmy się nabiegali i już lekko zdenerwowali to nasze .....:-D:-D:-D
 
Do góry