reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam.....wszystkie stałe bywalczynie:)... Mam nadzieje ze nowe sa tez mile widziane;)...Chyba za pozno trafilam na Wasze forum... bo juz jestem w trakcie starania o dziewczynke:)... mam juz chlopcow 2... 13 i 9 lat:).... sa cudowani..ale maze jednak o dziewczynce..... nie wiem czy dobrze trafiam.. bo w ksiazce przeczytalam ze najlepiej 2 ..3 dni przed owulacja.... dzis juz mam 9 dzien owulacji... a probowalismy juz od 7 dnia.. i mysle ze dzis jeszcze poprawimy bo mi ktos powiedzial "pamietaj ze masz juz swoje lata",,,, moze sie uda.. a jak nie to mysle ze najwazniejsze zeby bylo zdrowe...Pozdrawiam wszystkie starajace.. i trzymam kciuki;):)

Witamy na forum!

Masz dwóch chłopców to tak jak ja. W planowaniach dziewczynek mamy w takim razie 2:2 czyli remis.Ja tez celowałam w dziewczynkę ale czy mi się udało.... może dowiem sie jutro bo jade na USG 4D. Jak na razie dzidzia się szczętnie ukrywa i nie chce nic pokazac. Serduchowałam w pierwszym dniu śluzu płodneg, był to 11 dzień cyklu. Pozytywny test owulacyjny pokazał się w 14 dniu cyklu i wydaje mi się że tez owulacje zaczęła się tego dnia wieczorem, cho spadak temperatury był 15dc.
A dzis mi się śniło że będzie chłopiec. No cóż.... pozyjemy zobaczymy.
Życzę powodzenia w staraniu o córcię.
 
reklama
Ania..Witaj i slicznie dziekuje za mile powitanie:)... Ja " serduszkowalam" od 7 do 10 dnia:).. Tak jakos wyczytalam w ksiazce" chlopiec czy dziewczynka" .. i czuje sie jakos inaczej..ale nie wiem czy to jakas podswiadomosc czy to juz TO;)..w lodowce mnie mdli:szok:..a boje sie zrobic test,bo jak na razie to za wczesnie dzis mam dopiero 12dc :-(... w chlopcach maz sie spisal po " 1 razie";).. hehehe..ale teraz juz mamy taka przerwe ze kto wie..w kazdym razie bedziemy sie cieszyc z chlopca jak i dziewczynki..;-)
Ania..a co do snow to zawsze sie mowi ze sie sni " odwrotnie":sorry2:..wiec...Trzymam kciuki;)...Buziaki
Pozdrawiam wsztstkie dziewczyny;)
 
cześć dziewczynki ... :tak::-D:tak:

ja już po wczasach ale nadal na urlopie, teraz urlopuję się z małym u moich rodziców na wsi, więc pełen luz i relaks, mały ma tutaj wielkie pole do zabawy więc caly dzień szaleje .... :tak:

ostatnia @ mi się przesunęła, więc teoretycznie jak wrócę do domu to będzie akurat ten czas ( ok. 2 dni przed owulką) ale jaka bedzie praktyka to się okarze ...... :-)

witam serdecznie nowe przyszłe mamusie, i życzę szybkiego sukcesu II kreseczek ...... :-)

pozdrawiam :tak:
 
Beatko, swietne zdjecia!!! A jeszcze lepsi pozujacy:-)
Mieliscie super wyprawe, tyle miejsc za jednym zamachem!!!
A jakas Ty opalona:happy: Jakbym przy Tobie stanela, to wygladalabym jakbym sie w mace wytarzala;-)
 
Super zdjęcia! I pomyśleć że niektórym życia nie starczy żeby te wszystkie cuda zobaczyć a tu - trach wszystko w jedne wakacje! Czas pewnie zleciał błyskawicznie - jak zawsze w chwilach gdy życie zdaje się być bajką :-D Ja z tych miejsc chyba najbardziej chciałabym zobaczyć Sycylię i Rodos....
 
Kurcze Beatka ale zarąbiste zdjęcia a pewnie masz ich jeszcze ze 100 tysięcy, nie mówiąc o wspomnieniach. Pewnie myslami jesteś jeszcze na którejś wyspie. Ja to normalnie po takich wakacjach nie umiałabym sie zaklimatyzowac z powrotem.
Synek to pewnie był zachwycony. Tak sie super oglada te Twoje zdjęcia że normalnie mam niedosyt. Może podrzucisz jeszcze jakies?
 
Ania..Witaj i slicznie dziekuje za mile powitanie:)... Ja " serduszkowalam" od 7 do 10 dnia:).. Tak jakos wyczytalam w ksiazce" chlopiec czy dziewczynka" .. i czuje sie jakos inaczej..ale nie wiem czy to jakas podswiadomosc czy to juz TO;)..w lodowce mnie mdli:szok:..a boje sie zrobic test,bo jak na razie to za wczesnie dzis mam dopiero 12dc :-(... w chlopcach maz sie spisal po " 1 razie";).. hehehe..ale teraz juz mamy taka przerwe ze kto wie..w kazdym razie bedziemy sie cieszyc z chlopca jak i dziewczynki..;-)
Ania..a co do snow to zawsze sie mowi ze sie sni " odwrotnie":sorry2:..wiec...Trzymam kciuki;)...Buziaki
Pozdrawiam wsztstkie dziewczyny;)

Sylwia a w którym dniu miałaś owulke?

Jarzębinko Ty to ale sie wybyczysz. I oczywiście trzymam kciuki za.....wiadomo co.

Pozdrawiaski dla wszystkich starych i nowych. Kolorowych snów:tak:
 
Witam w sloneczna środe:) (bynajmniej u mnie sloneczko)
Aniu...wlasnie u mnie jest z tym problem nie od dzis ze po sluzie nie poznam:(..pewnie teraz wywolalam usmiech na twarzach:) u mnie jedyne co jest dokladne to dlugosc cykli..28..czasami 26 ale to zadko.... Pozostalo mi wiec cierpliwie czekac na termin @ ..juz wczoraj pomyslalam co bedzie to bedzie..jak sie teraz nie uda to nastepnym razem moze ;)..a jak nie to chyba sobie odpuszcze:(((..moze faktycznie nie te lata..hehehe;)..ale korci mnie zrobic test bo lezy sobie grzecznie w szufladzie:) ale jakos nie mam odwagi,poczekam jeszcze moze do przyszlego tygodnia.. ale maz mi wczoraj powiedzial.." Co sie z Toba dzieje?" ze jestem jakas drazliwa i inna jak zawsze.. moze to jakis znak;)
Pozdrawiam i milego dnia zycze wszystkim:)
 
reklama
Do góry