reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej wam dziołki..

Sylwia kciukaski:):):)
Kasiu co tam rybko u Ciebie daj znaka...
Beciu no i czekaj,,pełen luzik..
jarzebinko u mnie tez osattnio sie cos popierdaczylo z @..
Anka sny sa w ciazy odwrotne,he,,obadamy,,kiedy sie cos dowiesz??
 
reklama
Jarzebinka nie dziekuje coby nie zapeszyc;).. ale widze ze mamy ze soba cos wspolnego..;)..Synkow Kacperkow hehe:-)...
Ewcia slicznie "nie" dziekuje;)
Ania.. widzisz ja tez pisalam ze sie sni odwrotnie:tak:
Buziaczki i milego wieczorku..:) .. lece bo moj pies ma dzis branie i bede babcia;) ..jade z nim do suczki:))))..

Trzymam kciuki za wszystkie dziewuszki:*:)))
 
Cześć laski

U nas pada a u Was?????

Aniu jutro jeszcze kilka wrzucę- mamy 3500 zdjęć.

Indygo Rodos to piękna wyspa, tylko że grecy wcale nie dbają o swoje plaże , palą dużo papierosów i niestety większość plaż jest nimi zasypana.
Sycylia jest nawet fajna, tylko jest wkurzająca ta siesta.

Sylwia oj będzie co wspominać, w Egipcie pod piramidami było 46 Stopni C.

Kasiu co u Ciebie?????

Ewcia robisz testy owulacyjne?????
 
witajcie,
Beatkozdjęcia niesamowite, cuduś, kurcze,ale super laseczka z Ciebie..no no no, że też mężuś Twój nie boi się zostawiać Cię samą taki długi czas ;)) Super zdjecia, mi tez własnie marzy się Rodos (albo Kreta) albo jeszcze jakieś inne miejsce, ale na pewno Grecja

Aniupisałam już na 28wielgachne gratulacje DZIEWUSZKI ,super super

A u mnie..no niezbyt wesoły, wczoraj zaczęło się plamienie, zrobiłam też badanie bety i niestety..spadla maksymalnie, dzidzi się nie utrzymała..prawdopodobnie nawet dobrze się nie zagnieździła, bo 3testy nie były bardzo wyraźne,z mocnymi krechami.
No cóż..trzeba działać dalej i teraz wierzyć że na pewno się uda, no ale niestety..boli. Ja już nie marzę tylko o dziewuszce..ale w ogóle o drugim dzieciaczku
Dobrego wieczorku Wam życzę
 
Ania się chyba jeszcze oficjalnie nie pochwaliła, albo mi to umsknęło, ale już gratuluję...

Kasiu, popatrz na to z innej strony, jak teściki wychodziły pozytywne (nawet z cieniutką kreską), tzn. że "COŚ" tam było (bo dopóki się nie zagnieżdzi, to chyba nic by nie pokazał), ale widocznie było za mało hormonów ciążowych, albo jakaś inna przyczyna, że tak się stało... smutne, że musisz znowu zaczynać od nowa, ale mi po takich przejściach udało się już w następnym cyklu zaciążyć, choć wcześniej też było kilka bezowocnych prób...
A ja Ty już tak długo walczysz, to teraz też pewnie za miesiąc pochwalisz się dodatnim teścikiem, a w czercu będziemy gratulować Ci dzidziusia albo dzidziusiów...

Beatko cudne zdjęcia i fajna modelka na nich... jeszcze tylko czekam na to, że napiszesz o swoich dwóch kreseczkach, a potem będę się zastanawiać, w którym to miejscu powstała Twoja fasolka...

A pozostałe dziewczynki pozdrawiam, a że chyba nikt tutaj nie siedzi, to się domyślam, że niedługo będzie wysyp fasolek...
 
Beatko zakupilam a co,,jaks zalec to do konca,,jak plakac to z jakiegos powodu,,,heh

kasiu bedzie dobrze,wszytskie o tym marzymy,,takze glowa do gory,,uda sie kochana uda,,pamietaj o tym:)
 
No własnie Kasia mnie ubiegła bo najpierw napisałam na 28 a teraz zaglądam do Was. Oficjalnie moge powiedziec - UDAŁO SIĘ . Jest KRÓLEWNA. Wreszcie mam swoją wymarzona córcię. Normalnie jestem przeszczęśliwa i jeszcze nie moge w to uwierzyc. Pani dr nie miała watpliwośc - dla niej jest ewidentnie dziewczynka, choc ja pewnie na kazdej wizycie będe kazała sprawdazac czy jej czasem coś nie wyrasta hihihi. Jak mi sie uda to wstawię zaraz jej zdjątka. Jeszcze tego tu nie robiłam ale, cos pokombinujemy.:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
To moja maluda. Nie bardzo chciała pokazywac swoje wdzięki ale cos tam udało sie podejrzec:-):-D:tak:
 

Załączniki

  • image0.jpg
    image0.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 50
  • image1.jpg
    image1.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 45
Witam w sloneczna środe:) (bynajmniej u mnie sloneczko)
Aniu...wlasnie u mnie jest z tym problem nie od dzis ze po sluzie nie poznam:(..pewnie teraz wywolalam usmiech na twarzach:) u mnie jedyne co jest dokladne to dlugosc cykli..28..czasami 26 ale to zadko.... Pozostalo mi wiec cierpliwie czekac na termin @ ..juz wczoraj pomyslalam co bedzie to bedzie..jak sie teraz nie uda to nastepnym razem moze ;)..a jak nie to chyba sobie odpuszcze:(((..moze faktycznie nie te lata..hehehe;)..ale korci mnie zrobic test bo lezy sobie grzecznie w szufladzie:) ale jakos nie mam odwagi,poczekam jeszcze moze do przyszlego tygodnia.. ale maz mi wczoraj powiedzial.." Co sie z Toba dzieje?" ze jestem jakas drazliwa i inna jak zawsze.. moze to jakis znak;)
Pozdrawiam i milego dnia zycze wszystkim:)

No to ja miałam podobne cykle do Ciebie 28, 27 dni rzadko 26. I udało mi sie w 11 dc gdzie test pozytywny pojawił się w 14 dc i wydaje mi się że owulka zaczęła się wieczorem tego dnia lub w nocy, bo mnie brzuch bolał, choc wyraźny spadek tempki był w 15 dniu cyklu i test też pozytywny. W każdym razie w same testy nie ma co wierzyc bo po nich wychodza chłopcy. Przynajmniej mój drugi syn powstał na dzień przed pozytywnym testem owulacyjnym.

Czyli wychodzi na to że wreszcie wygrywają dziewczynki 3:2:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry