reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam cieplutko wszystkie starczki wpadłam sie przywitać :-) u mnie nici z cyklu dostałam @ a własciwie jeszcze plamienie ale się rozkręci może dzis @
Beatko trzymam teraz kciuki za Ciebie i za inne starczki
myslałam że troche popisze a młody chce się bawic wiec wpadne pózniej poczytać co tam u Was ciekawego się dzieje :tak::tak::tak::tak:
Milutkiego dnia Wam kochane zyczę :-):-):-):-):-)
 
reklama
witam !!!
chyba tutaj obiecałam Wam zdjęcia ????????

to wkleję kilka z weekendu nad morzem :

to ja we własnej osobie

samalg2.jpg


a to ja z moim ślubnym M

razemwejcieon5.jpg
 
Jarzębinko super zdjęcia :-). Fajny motor, wasz?
U nas cudna pogoda, zmykam na dwór :tak:
Buziaczki dla was :-)
 
dziendoberek dziewczynki,
jarzębinkoale machina,super i fajowa z Was rodzinka

Stokrotkoszkoda że @ jednak przylazła wredota..ale za to nowy cykl i NA PEWNO owocny

beatka
jak to nie patrzy na Ciebie-SIŁA GO!!! A co, obowiązki i przyjemności małżeńskie,nie ma obijania się, potem będzie miał wakacje
Medio, dorotko, ewciu i pozostałe oczywiscie mamuśki pozdrawiam gorąco
I skopiuję co pisałam na 28dni
ale mnie głowa boli,to przez nerwy i stres,niedawno wróciliśmy z małym ze szpitala.Mial kleszcza-w głowce. Zauważyłam go jak byliśmy w ogrodzie,ogromny był (ale nie opity) i wgryzł się bardzo mocno, mąż wyciągnął,ale urwał sie łepek bo mały się wyrwał. Przeraziłam się i pojechaliśmy do szpitala na chirurgię. Sprawnie go lekarz wyciagnął i jest maleńka dziurka.
Teraz modlę się aby żadnych powikłań i chorób.
No ale stres ogromny
I jeszcze w szpitalu była młoda kobieta..tak bardzo płakała…rozpacz. Aż sama się popłakałam. Chyba straciła kogoś bliskiego..mam nadzieję że nie dziecko :((
Mam nadzieję że mimo tych wrażeń wieczorem dorwę mężula na małe conieco

Oj,i jeszcze synek pokasłuje..a buuu...czekam na mężula bo pojechał na próbę
 
Kasiu aż mi się słabo zrobiło jak to napisałaś :szok:. O rany. Dobrze, ze szybko zauważyliście i szybko zareagowaliście :tak:.
 
reklama
ło matko kasiu,,no szok ,naprawde,,dobrze,ze lekarz sprawnie sobie poradxił..

jarzebinko super foty,,i te twoje chopaki super...

Beciu co z tym twoim,,załamanie ma jakies czy cóśikkk???
 
Do góry