reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Medio :-),śliczne te twoje zoo....:):):)

kasia moze moze,,nic nie przeczuwam,,ale obadamy,.czas pokaze...były moje 14-17 dc,,jak m był i było...:tak:;-)

Beciu nono ty dizałackzo ansza,,no ty gwałcisz meza ,,biedulek,,hihi
 
reklama
Ja dzis bym tylko leżała i troche też pospała.Buziaki.


895332hpkqzbbxhe.gif
 
ja niby dopiero mam jeden cykl staranek za soba - na dziewczynke- i narazie nic, choc moze i lepiej bo dopiero zaczelam lykac folika. Zobaczymy co tym razem wyjdzie. Przynajmniej troche mam radosci z planowania. :rofl2:
Zafasolkowane poprosze o fluidki :-p
Ewcia nigdy nie mow nigdy ;-), a moze bedzie taka mala niespodzianka :-), ale wiem wiem lepiej sie nastawiac ze nie i byc mile zaskoczonym
Beata podziwiam wytrzymalosc... te godziny tancow ;-)
Medio zwierzaczki :-D:-)
Kasia2005 trzymam kciuki coby temp ruszyla.
 
witam po weekendowo :tak::-D:tak:

wróciliśmy wczoraj do południa, ale jakoś nie było natchnienia na komputer, a dzisiaj witam sie z pracki buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, powrót do rzeczywistości :-(

ale widzę,że tu co poniektóre ostro działają, Beatko. Ewciu, Kasiu i Niczka, trzymam kciuki za te II kreseczki :tak::-D:tak: działo się, działo

pozdrawiam Was i życzę miłego tygodnia :rofl2:
 
ja niby dopiero mam jeden cykl staranek za soba - na dziewczynke- i narazie nic, choc moze i lepiej bo dopiero zaczelam lykac folika. Zobaczymy co tym razem wyjdzie. Przynajmniej troche mam radosci z planowania. :rofl2:
Zafasolkowane poprosze o fluidki :-p
Ewcia nigdy nie mow nigdy ;-), a moze bedzie taka mala niespodzianka :-), ale wiem wiem lepiej sie nastawiac ze nie i byc mile zaskoczonym
Beata podziwiam wytrzymalosc... te godziny tancow ;-)
Medio zwierzaczki :-D:-)
Kasia2005 trzymam kciuki coby temp ruszyla.
Witaj ;-)dostarczam zamówione fluidki &&&&&&&&&&$*****************#****************

Miłego dnia życzę:):-)
 
Cześć laseczki

Medio może dziś będzie lepiej.....;-)

Ewcia witaj, co u Ciebie?????

Niczka kurcze sama siebie podziwiam.

U mnie śluz kurzego jajka, temp 36.4 ale S nawet na mnie nie patrzy
 
dzien dobry

Beciu a nic,,samotna z synkiem,,ciepełko,fajowo,,marze juz o weekendzie,zeby jechac na wies,,a nie praca i praca,,hihi

medio łapie łapie dzieki...

niczka dokaldnie,,lepiej nie nastawiac siena nic...

jarzebinko działamy,,bynajmniej staramys ie,,,ale ja jzu po działaniu...

miłego dnia,,bo ja do pracy lece niedlugooo
 
reklama
Do góry