reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dorotko, udało się szybko zaaragować, bo tak naprawdę często przeczesuje, głaszczę i ciągle coś robie ze ślicznymi wloskami synusia..uff

ide na troche relaksu pogoladac M jak milosc..choc odrobine,musze sie wyluzowac zanim mezulo wroci
 
reklama
Kasiu będzie dobrze, rozumiem twój strach. Kleszcze to paskudztwo.

Ewciu chyba stres przed wyjazdem ale jest ok, wkońcu dopadłam go.

Jarzębinko fajne fotki, śliczne masz włosy.
 
bardzo dziękuje za komplementy :tak::-D:laugh2: a zdradzę Wam jeszcze, że mój M sie zdenerwowal na ogladanie chatek w necie .... i w środe jedziemy zobaczyc pierwszy domek w realu, poprostu jestem w szoku :tak: tyle mu nawijałam, a teraz sam zaczyna działać :tak:

a dzisiaj na jeździe zgasł mi pierwszy raz samochód, dobrze,że to nie było duże skrzyżowanie i poszło szybko :-( ale się zestresowałam :tak::-D

Kasia, gratki za spostrzegawczość :tak: ale ja chyba też ma jakąś manię, bo już zaczynam małego oglądać, szczególnie jak jest w kąpieli czy czasem cos sie nie przyplatało, w końcu tydzien na wsi siedział :-D:laugh2::-)
 
Kasiu znam ten problem z kleszczami, sama miałam dwa razy wbitego. W ostatnim roku zaszczepiłam sie z małym na WZM( 3 dawki i co 3 lata jedna przypominająca).
Beatko superowo, teraz czekać na efekty, bo już poowulceu Ciebie, co? Jka tempka podskoczyła?

U mnie wieczorem i rano nudności:sorry2:, ale bez wymiotów. Idę dziś do mojej angielskiej przychodni na "rozeznanie terenu" hahaha, byłam juz tam wiele razy,ale teraz idę pierwszy raz w ciązy, zobaczymy co powiedzą.:tak:
 
Hej Medio, jak tam rozeznanie?
A co u reszty śpiochów?
Buźka laseczki i miłego dzionka
 
No to super :-)
Jestem dobrej myśli.

funny0202.gif
 
reklama
Do góry