reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ale czas pokaże i w końcu te objawy nie będą urojone tylko rzeczywiste :tak::-D:laugh2: i oby już w tym cyklu :tak: tego życzę tym co na sukces czekają :tak:
 
reklama
Witam piatkowo ;)))))) kochane i życzę wszystkim pieknego dnia ;-)
U mnie nici z córki nowy cykl się zaczyna ale mam nadzieje że u Was się zazieleni
jarzebinka jak się spotkanie udało ??? Pogoda dopisała ???? Chętnie sama poszła bym na takie spotkanko ;) Byłam kiedyś na podobnym ale wtedy czatowałam i i tez było spotkanie zajebiste
Beata nie testuje dostałam @ ale już się przygotowuje do tego cyklu wiesiołek i len mielony (świństwo) może tym razem się uda ;)
Jak na kursie????????
Tempka fajna i wysoko to może coś się zazieleni ;)))))))) a gdzie mozna zobaczyć Twój wykresik????
Medio jak się czuje Krzyś zeszła mu już opuchlizna z dziąsła, ma jeszcze gorączkę???
Przeczytałam że m obudziłaś rano na serduszko hihihihi dobra jesteś to chyba miałaś owulacje bo ja tak miałam w tamtym cyklu że chciałam zgwałcić m ;) tak mi się chciało :zawstydzona/y:
Poslizg faktycznie jest po wiesiołku hihiihihih i jak miło:zawstydzona/y:
 
Cześć Stokrotko, ja nie posiadam wykresu tylko tak informuję laski o temp. i czasami wymacam sobie szyjkę , nie chcę się bardziej nakręcać....;-)
 
Hej Beatko rozumieCie nie ma co sie nakręcac lepiej jest czekać cierpliwie na to co przyniesie dzień. Mam nadzieje że Ci sie uda z fasoleczką :-) trzymam za to kciuki
A jak na kursie????????
Jesteś zadowolona?????
 
To super a kiedy pierwsza jazda??????????
Ja mam prawko ale nie smigam miałam 2 wypadki jako pasażer i mi sie odechciało jazdy chyba na dobre
 
sporo czasu jeszcze masz u mnie było inaczej chyba po tygodniu jazda
Instruktor taki mi sie trafił że wzdychał , jęczał i inne dzwięki wydawałm myślałam ze go uduszę :tak:ale ogólnie bardzo mi sie podobał hihi
 
reklama
Do góry