reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Medio mam 20 dc.....;-) Ale 36.9 C nie jest ok??????
Beatko mysle,ze ok. Czekam na termometr owulacyjny, bo ten nie jest super wiarygodny.Mama mi wyslala moze dzis dojdzie, bo tamten pierwszy mi sie stlukl.;-)Ja jestem tak ok 1-3 dni po owulce, nie wiem dokladnie, bo po tym wiesiolku nie mam czytelnego obrazu sluzu.
 
Co do durnych bajek to ja na razie nie mam problemów. Telewizora nie mamy tutaj więc bajki lecą tylko z kompa, więc selekcja jest odpowiednia hihi.
Betko oby sie zazieleniło u ciebie :tak:. Czekamy na wynik testu
Medio, Jarzębinko, Kasiu_2005, K_asiu (znowu kobitkę wcięło), Aniu, Ewciu pozdrawiam (chyba nikogo nie pominęłam :sorry2:)
 
reklama
Do góry