reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czesc

Jarzebinko wiec trzymam mocno kciuki za egzamin......;-)

Kasiu spokojnie, niektore bajki sa okrobne, ale trzeba dziecku wytlumaczyc ze to co robia w bajkach to fikcja. Bedzie taki okres w zyciu dziecka ,ze te okropne bajki beda na pierwszym miejscu ale z czasem bedzie selekcjonowac bajki. Moj Oskar sam czasami mowi ze niektore bajki sa durne i szkoda czasu na ogladanie. a zakazujac ogladania bajek to tylko bardziej ich korci- bo zakazany owoc lepiej smakuje. Trzeba dziecko nauczyc, wybierac te lepsze bajki i tyle. Ostatnio Oskar ogladal mini mini, bo na CN stwierdzil ze sama szmire puszczaja.......;-)

Medio ja dzis od rana sprzatam- wszystkie okna umylam, cala kuchnie wysprzatalam i sypialnie na glanc- jutro szoruje lazienke i duzy pokoj.....;-);-);-)

Dzis temp. 37.3C ale wieczorem nerka mnie bolala , wiec sama nie wiem.....;-) szyjke macalam i CHYBA zamknieta ale trzeba i tak czekac do 21.04.......;-);-);-)
 
reklama
Medio ja wczoraj sprzątałam u Oskara w pokoju- koszmar. Stare zabawki wyniosłam do piwnicy, a małe ubranka schowałam do szafy. W pokoju zaraz zrobiło się więcej miejsca.....;-)
Dziś chciałam myć okna ale pada deszcz, więc przełoże te mycie na inny dzień.
;-);-);-) może dziś polece na solarkę.....;-);-);-)
Jak Krzysiu, Oskar nie ma już 9 zębów mlecznych, już ma 5 stałych.....;-) ale każde dziecko jest inne, więc wszystko w swoim czasie.....;-);-)
Beatko dentysta powiedzial, ze Krzysiu ma trzonowe juz stale zeby:tak:, a ja nawet nie wiedzialam:-p, wiec z tylu ma stale, i jedna dolna jedynke.
 
Czesc

Jarzebinko wiec trzymam mocno kciuki za egzamin......;-)

Kasiu spokojnie, niektore bajki sa okrobne, ale trzeba dziecku wytlumaczyc ze to co robia w bajkach to fikcja. Bedzie taki okres w zyciu dziecka ,ze te okropne bajki beda na pierwszym miejscu ale z czasem bedzie selekcjonowac bajki. Moj Oskar sam czasami mowi ze niektore bajki sa durne i szkoda czasu na ogladanie. a zakazujac ogladania bajek to tylko bardziej ich korci- bo zakazany owoc lepiej smakuje. Trzeba dziecko nauczyc, wybierac te lepsze bajki i tyle. Ostatnio Oskar ogladal mini mini, bo na CN stwierdzil ze sama szmire puszczaja.......;-)

Medio ja dzis od rana sprzatam- wszystkie okna umylam, cala kuchnie wysprzatalam i sypialnie na glanc- jutro szoruje lazienke i duzy pokoj.....;-);-);-)

Dzis temp. 37.3C ale wieczorem nerka mnie bolala , wiec sama nie wiem.....;-) szyjke macalam i CHYBA zamknieta ale trzeba i tak czekac do 21.04.......;-);-);-)
Beatko ja wczoraj sprzatalam w pokojach, a dzis juz zaliczylam lazienke.Ty mi sie za bardzo nie przemeczaj Kochana, bo wiesz...:tak:;-):tak:tempka Twoja doprawdy obiecujaca, nie wiem co z ta nerka, czy zdarzalo Ci sie z tego powodu wczesniej miec podwyzszona temp.?Uwazaj teraz na siebie.Jak szyjka zamknieta, to super. No to czekamy do 21 i kciuki zacisakmy bardzo mocno.
 
Beatko ja wczoraj sprzatalam w pokojach, a dzis juz zaliczylam lazienke.Ty mi sie za bardzo nie przemeczaj Kochana, bo wiesz...:tak:;-):tak:tempka Twoja doprawdy obiecujaca, nie wiem co z ta nerka, czy zdarzalo Ci sie z tego powodu wczesniej miec podwyzszona temp.?Uwazaj teraz na siebie.Jak szyjka zamknieta, to super. No to czekamy do 21 i kciuki zacisakmy bardzo mocno.

Medio najwyzsza temp. to 37.1C, teraz sama jestem w szoku- zobaczymy jutro.....;-) jezeli bedzie 37C to mozliwe ze dzis podwyzszona temp. to efekt bolacej nereczki.....:-D:-D:-D Ale apetyt mam i to WILCZY , ale wiesz psychika moze platac figle.....:tak::-):tak:
 
Rany,nie straszcie mnie tymi bajkami..aż mnie skreca jak czasem przełącze i widzę te okropienstwa dla dzieci
Kasiu powiem Ci szczerze, ze niektore bajki doroslego moglyby wystraszyc, takie slownictwo. Kilka dni temu moj Krzys ogladal bajke, a ja w kuchni cos robilam i tak jednym uchem slucham co tam mowia, nagle jeden z bohaterow bajki mowi wyrazenie "ty parszywa swinio" do drugiej postaci.W tej chwili kazalam dziecku przelaczyc to na inny program.
W drugiej zas bajce usyszal kiedys tekst "jestem sexy" chodzil pozniej i powtarzal to z duma i satysfakcja, dopoki go nie przyuwazylam i skarcilam za to. :sorry2:
 
Medio najwyzsza temp. to 37.1C, teraz sama jestem w szoku- zobaczymy jutro.....;-) jezeli bedzie 37C to mozliwe ze dzis podwyzszona temp. to efekt bolacej nereczki.....:-D:-D:-D Ale apetyt mam i to WILCZY , ale wiesz psychika moze platac figle.....:tak::-):tak:
Droga Beatko to czekamy do jutra. Ale Ty masz dzis 20 dc czy21?Najgorsze to czekanie. Psychika mi nie raz platala figle, bylam juz pewna ze jestem w ciazy bo tak sie czulam. Ale tempka raczej nie klamie, jak nie ma zadnych infekcji.Ja juz wiem, ze musze czekac, dzis u mnie 36,9-18dc.
 
Medio Oskar mi sam kiedys powiedzial, ze w jednej bajce nawet tak mowili- TY DEBILU, albo ZABIC RODZICOW trzeba w miare kontrolowac i duzo dziecku tlumaczyc, ten swiat jest brutalny i okrutny.
 
reklama
Do góry