reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A ja byłam u ginki i zapytała mnie czy mogę iść do szpitala na 3 dni to mi wszystkie badanka porobi. A ja na to jak na lato. Normalnie to bym się broniła i nie chciała iść ale biorąc pod uwage mój ostatni tryb życia i za chiny nie idzie zwolnic to ten szpital dla mnie to jak wakacje. Nareszcie odpocznę, no i wreszcie będę mogła tutaj częściej zaglądnąć bo cóż robić w szpitalu?

Pozdrawiam Was cieplutko. Trzymam kciuki za Beatkę i Medio. :-):happy:
Kasiu Jarzębinko Eliczku Ewciu Stokrotko pozdrawiam.:-D:-)
Aniu zaskoczyłaś mnie z tymi badaniami, jakie badanie musisz porobić, ze wymagana jest hospitalizacja?Pozdrawiam.
 
reklama
Witam w słoneczne południe :-)
Dziękuję za zauważenie zmian w suwaczkach i awatorku :tak:. Czekam z zaciśniętymi kciukaki na wspaniałe fasolkowe wieści od was. Czas juz na kolejny wysyp :tak:
Miłego dzionka kobietki :-)
 
Witam w słoneczne południe :-)
Dziękuję za zauważenie zmian w suwaczkach i awatorku :tak:. Czekam z zaciśniętymi kciukaki na wspaniałe fasolkowe wieści od was. Czas juz na kolejny wysyp :tak:
Miłego dzionka kobietki :-)
Dorotko mały żółw ninja super, mó Krzyś też lubi tą bajkę. Dorotko miłego dnia, szkoda,że nie macie polskiej tv w Irlandii, my też nie mieliśmy przez długi czas, ale od października mamy cyfrowy polsat, i nie żałuję, od razu inaczej i nie jest to wcale drogie ok 30 zł miesięcznie, a za dekoder i talerz na poczatku ok. 200.
 
witam w południe !!! :tak::-D:tak:

Ania, właśnie jakie badania,że aż szpital ??? :szok: i dziękuję za przepisy

u nas też padało cały wczorajszy dzien cala noc i dziś do południa a burza to była nad ranem :tak:

Dorotka, Beatka, Medio, Stokrotka i .... pozdrawiam i miłego dnia życzę :rofl2:
 
A mnie coś mrozi mam dreszcze, chyba od tego brzucha.Piję smectę.Mój Krzysiu dwa dni temu tak miał i pewnie od niego wirusa załapaliśmy:wściekła/y:.
Tyle dobrze, że mąż ma jutro dzień urlopu, bo też nie najlepiej się czuję.Tylko mały już wyzdrowiał i fika.
kwiatek__4_.gif
 
Medio u mnie dziś dużo lepiej.....;-)
Pogoda też u nas do bani- zimno i pada deszcz....brrrrrrrr...... PORAŻKA

Aniu jakie badania?????

Kasiu a co u ciebie????

Dorotko, Jarzębinko, Stokrotko życzę miłego wieczorku.
 
reklama
Do góry