reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Tabsy brałam ja i mój M. ze wzgl na to, że mocno chcemy córeczki. Czy zadziała - przekonamy się za kilka miesięcy ;)
Kochana a skąd pomysł ma te hormony ? Ktoś Cię nakierowal ? Przepraszam że tak mecze i wypytuje Ale to dla mnie ważne. A ten sytuacji myślę że zacznę brać i ja i mąż coś w kierunku syna. Ale nie wiem na czym się opierać co do dawkowania. Żeby nie przedobrzyc :)
 
Kochana a skąd pomysł ma te hormony ? Ktoś Cię nakierowal ? Przepraszam że tak mecze i wypytuje Ale to dla mnie ważne. A ten sytuacji myślę że zacznę brać i ja i mąż coś w kierunku syna. Ale nie wiem na czym się opierać co do dawkowania. Żeby nie przedobrzyc :)

Dużo tu dziewczyn stara bądź starało się o córeczkę i podpowiedziałaby co trzeba brać i jak się wspomagać ku różu.
 
Wynik amniopunkcji mam za trzy tygodnie Ale jestem w miarę spokojna o niego. Wczoraj byłam na szybciej kontroli aby być spokojna do poniedziałku do wizyty i tak jak pisałam wszystko jest dobrze. Serduszko pięknie bije no i 100% chłopak. Ja za to nic nie przytylam od miesiąca a synuś wazy juz 196 g. Pani doktor twierdzi że nie powinno być żadnych komplikacji już po amniopunkcji.
 
Wynik amniopunkcji mam za trzy tygodnie Ale jestem w miarę spokojna o niego. Wczoraj byłam na szybciej kontroli aby być spokojna do poniedziałku do wizyty i tak jak pisałam wszystko jest dobrze. Serduszko pięknie bije no i 100% chłopak. Ja za to nic nie przytylam od miesiąca a synuś wazy juz 196 g. Pani doktor twierdzi że nie powinno być żadnych komplikacji już po amniopunkcji.

No to dobrze, że z maluszkiem jest wszystko w porządku. Trzymam kciuki by już nic się nie zmieniło. A maluszek rósł zdrowy i silny.
 
Kootka- ze tak zapytam , jak mieliście ten monitoring to wtedy byly starania tego wieczoru i rano czy tylko raz ?( sory ale baby brain) [emoji23][emoji23],

Wpadnij na facebook na "The babydust method" maja dobry wynik na chlopaczka, albo jeszcze mozesz zrobic egs (extreme gebder sway- zobacz sobie na www.ingender.com) na chlopaka, z mikroskopem sama w domu , wyseparowac sperme (tak wiem to juz bardziej extreme), i aplikacja w owu, ale osobiscie bym zaczela od Baby dust method, generalnie chodzi o 2 stosunki w odstepie 24 i 48 h po najciemniejszym tescie owulacyjnym, i nie mozna zrobic przedbiegow zero seksu az do starania tego docelowego, co do teorii nt. Plemnikow o ktorej piszesz to nie wierze w to, kazdy plemnik ma material genetyczny juz przepisany co wejdzie to jest
 
reklama
Wynik amniopunkcji mam za trzy tygodnie Ale jestem w miarę spokojna o niego. Wczoraj byłam na szybciej kontroli aby być spokojna do poniedziałku do wizyty i tak jak pisałam wszystko jest dobrze. Serduszko pięknie bije no i 100% chłopak. Ja za to nic nie przytylam od miesiąca a synuś wazy juz 196 g. Pani doktor twierdzi że nie powinno być żadnych komplikacji już po amniopunkcji.

Życzę powodzenia aczykolwiek nie jestem w temacie. Zdrówka dla Ciebie i dzieciątka żeby wszystko skończyło się szczęśliwie <3
Czy mogłabyś przybliżyć mi swoją historię ze staraniem o dzisiusia ? To było staranie i synka ?
 
Do góry