reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej. Nie wiem czy to jakiś znak ze na was trafiłam. Przypadkiem dotarłam na to forum. I widzę że jest tu was ogrom
Wierzę w wasze doświadczenie i wiedzę która to gromadzicie.
A więc witajcie :)
Mam dwie córki. Pierwsza robiona dzień po dniu Ale nie wiem kiedy była owu. Druga córka robiona z dietą na syna. Potas sód itd witaminy dla mnie i męża oraz wiesiolek na śluz ( myślę że wiesiolek mógł zaszkodzić ) poszłam do ginekologa bliżej owu. Powiedział że pecherzyk ma jeśli dobrze pamiętam 2,1 cm i ze pęknie wieczorem albo na drugi dzień. Więc dzialalismy nocą. Postawiliśmy rano. Powiem wam że zalamlam się jak w ciąży dowiedziałam sie o corce. Urodzila sie pokochalam i nie zamienie jej na żadnego chłopca. Ale jednak jakąś igielka w sercu siedzi. Mega pragniemy mieć syna. Nie wiemy już czego się chwytac. Nie dam.rady nadrobić waszych wypowiedzi bo jest tego dużo a wisza na mnie moje dwie super córki. Czy możecie odpowiedzieć na moje pytanie.
Jak zrobić syna ?
W akcie desperacji myslalm już o im vitro z pgd. Ale nie mam żadnego znajomego lekarza który mógłby mi pomóc w załatwieniu tego . Zostałby tylko wyjazd za granicę ale to sa już mega duże koszta. Nie osiagalne dla nas w tym roku. A chcielibyśmy starać się w wakacje.
propo chińskiego kalendarza to dopiero teraz wiem że przecież musimy w nim liczyć nasz wiek według chinskego przelicznika. Ja np mam 27 lat a według chińskiego 29. Dziś to wiem po zrobieniu dwóch córek :)

Na pocieszenie z tym kalendarzem - liczone wg chińskiego roku moj starszak wg nich powinien byc córka [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Na kolejne pocieszenie - moja córka też miała być wg chińczyków wymarzonym synem :) starania też były niemalże codziennie. Cóż Ci mogę powiedzieć - poleciłbym Ci lady comp baby ale jego "cudowne" prognozy sprawdzimy pewnie najwcześniej za rok. Mam nadzieję, że będzie co polecać. Wiem dobrze o jakiej igiełce piszesz.
 
Aaaa i jeszcze jedna teoria
Słyszeliścieo tym że każde dziecko jest płci podstawowej żeńskiej. Bez znaczenia czy zaplodni X czy Y. Jeśli organizm kobiety jest npchory to sam przemieni z chłopca na dziewczynkę żeby kobieta dała rady donosic. Nie wytworzy się testosteron i zacznie nam rosnąć dziewuszka. Ciekawe czy w ciąży można przyjąć testosteron co by Ci było na tego chłopaka. Czy to wogole na jaki kolwiek sens
 
@koootka2 ja slyszalam o tym kiedyś ze nie ma znaczenia jaki plemnik zapłodni komórkę jajowa. Ale nie darzyłam tematu. Czy możesz coś przybliżyć ?
Co do metody na syna to nie wiem jak Ci pomoc. Ja po synu planowałam córkę i się udało. Teraz planuje druga córkę a trzecie dziecko.
Ja stosowalabym żele podnoszące pH. Starałabym się w dniach kiedy śluz będzie najbardziej płodny i to z O :) jak masz córki z takich metod to próbowałabym inaczej. Starania przed owulacja. Nie codziennie ale co 2 dzień. To są moje opinie. Co do diety i suplementacji myśle ze dziewczyny Ci pomogą.
 
Aaaa i jeszcze jedna teoria
Słyszeliścieo tym że każde dziecko jest płci podstawowej żeńskiej. Bez znaczenia czy zaplodni X czy Y. Jeśli organizm kobiety jest npchory to sam przemieni z chłopca na dziewczynkę żeby kobieta dała rady donosic. Nie wytworzy się testosteron i zacznie nam rosnąć dziewuszka. Ciekawe czy w ciąży można przyjąć testosteron co by Ci było na tego chłopaka. Czy to wogole na jaki kolwiek sens

Podoba mi się ta teoria! Ja obecnie chora wiec niech ta moja fasolka będzie dziewuszka [emoji23]
 
A tu mam screen w ktorym jest o horomnach. Jakie na co. Chyba zmibilizuje się u zrobię wyniki na poziom tych hormonów
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-01-09-23-46-51.png
    Screenshot_2019-01-09-23-46-51.png
    51,5 KB · Wyświetleń: 102
reklama
Do góry