reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A czy któraś z was i wasi mężczyźni brali hormony na chłopca przed starniami się i w ciąży ? Może jakas dobra duszyczka mi podpowie ?
 
reklama
A czy któraś z was i wasi mężczyźni brali hormony na chłopca przed starniami się i w ciąży ? Może jakas dobra duszyczka mi podpowie ?
Ja staralam się o córkę. Syn udał się jako pierwszy. Ale przy staraniach o córkę również nie brałam żadnych hormonów. Jedyne co mogę doradzić to ze wszystko co poprawia płodność jest wskazane przy chłopcach. Śluz musi być płodny, pH wyższe, nie należy osłabiać plemników częstymi staraniami.
 
Ja staralam się o córkę. Syn udał się jako pierwszy. Ale przy staraniach o córkę również nie brałam żadnych hormonów. Jedyne co mogę doradzić to ze wszystko co poprawia płodność jest wskazane przy chłopcach. Śluz musi być płodny, pH wyższe, nie należy osłabiać plemników częstymi staraniami.

Magnez ponoć dobry na chłopca. I Wit C.
 
Ja magnez i Wit c łykałam przy planowaniu córki :)

Ja też na poczatku to łykałam, ale nie pamietam ktora dziewczyna mówiła, że to odstawić. Że na córkę wystarczy LR, SP i my dorzuciliśmy szyszkę chmielu dla mojego M. bo też ponoc dziewczyńska.




A odbiegając od tematu:
Mamy serduszko u naszej 0,5cm fasolki! Z usg termin nam uciekł o tydzien w tył, bo na 05.09 wiec mamy dziś wg usg 6+1 ale serduszko zaczynało swoją akcje pracy dopiero wiec kontrolnie za tydzien mamy sie pojawić. Ale już coś bije [emoji177][emoji177][emoji177][emoji177]
 
Ja nie wiem ale dla mnie BDM na chłopca jest troche nie na moją logikę, bo skoro jeden stosunek 24 h po teście pozytywnym czyli w samą owu to na córkę nie na syna,a drugi stosunek na drugi dzień to moim zdaniem nie ma znaczenia bo już jest po owu. Do mnie bardziej przemawia Boy sway z GD przy metodzie 3stosunki. Czyli 1 sex w dzień pozytywu i 2 na drugi dzień rano i wieczorem. No [emoji2274]
I regularne sexy przed docelowym żeby nasienie było świeże.
I nie żadne rzadkie sexy nie uzbieraja więcej nasienia! A wręcz przeciwnie zmniejsza się objętościowo ilość nasienia, a do tego mogą być stare i jakiś chore plemniki.
No i dieta proteinowo_weglowodanowa

P. S. Witamina C wzmacnia plemniki [emoji3581]

Też nie zgadzam się z tym że płeć zależy od zdrowia organizmu kobiety! Bzdura
W ostatniej ciąży byłam zdrowa jak rydz i przed i w trakcie ciąży i nawet sama dziwilam się że wszyscy na około chorzy a ja nic. Słyszałam o tej teorii i dlatego 'myslalam' że mam pod sercem chłopca bo byłam taka zdrowa [emoji28] no głupota
 
A czy któraś z was i wasi mężczyźni brali hormony na chłopca przed starniami się i w ciąży ? Może jakas dobra duszyczka mi podpowie ?

Zadna tutaj nie brała hormonów na zaplanowanie płci, bo takich nie ma!
Bierzemy suplementy, które wpływają na obniżenie lub podniesienie hormonów. Albo uregulowanie cykli.

Z chlopczykowych suplementów, to olej z wiesiołka, witaminy, dieta dużo ziemniaków, czerwone mięso, banany, pomidory, dużo i tłusto. Podjadanie między posiłkami.

W metodzie bdm chodzi o dwa stosunki, jeden w sama owu i drugi w razie gdyby owu się przesunęła. Statystyki maja naprawdę wysokie jeśli chodzi o chlopcow wiec nie wiem, warto chyba. Ale to trzeba idealnie ocenić owu.
 
Ciężko powiedzieć że się staraliśmy:) Była to że tak powiem planowana wpadka. Wszystko wskazuje że zaszłam 27 września- wg terminu który wychodzi od początku na usg. Według OM mam późniejszy termin. Pani doktor też tak twierdzi.
 

Załączniki

  • Screenshot_20190111-201136_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20190111-201136_Samsung Internet.jpg
    193 KB · Wyświetleń: 91
reklama
Do góry