reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzięki za odp czyli tak czy tak najwcześniej się dowiem w 15 Tc :)
Witajcie drogie Koleżanki :)
Co do determinacji płci - u nas została określona w 13+4tc.
patipaula gratuluję i trzymam kciuki za prawidłowy rozwój maleństwa. Mówisz, że czujesz 4 dziewczynkę z owulacji ...czy wcześniej staraliście się o chłopaka działając w owu i wg bdm? Pytam bo szukam kolejnego potwierdzenia swojej wypróbowanej przecież metody, że kto chce córkę niech działa właśnie w owu ;)

rena-chan trzymam kciuki za pomyślne starania. Rozumiem, że walczycie o kolejnego chłopaka wg bdm? :)
Muszę dziś pogonić wreszcie Ż żeby wreszcie spakowała torbę (nigdy nie ma czasu), wszak dziś rozpoczynamy 33tc... :) sama pytała mnie ostatnio, czy o syna będziemy działać tylko wg lcb czy coś jeszcze...miło mi się na sercu zrobiło...
Zapytam Was e-Ciociunie jeszcze o kwestię z innej beczki - ile czasu po porodzie minęło do pierwszych (bobo) seksów ? ;)
Udanej niedzieli Staraczki
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie nie staraliśmy się. Po prostu zaszła w ciążę A że monitoruje swój cykl (wszystko zapisuję) od kilku lat to wiem kiedy zaszła. A pierwsze usg to potwierdza. W najmłodsze cora to akurat było jedno współżycie za szybko- było przed owulacja, i stąd dziewczynka. Teraz myślę że dziewczynka że względu na teorię Ramziego.
 
No właśnie nie staraliśmy się. Po prostu zaszła w ciążę A że monitoruje swój cykl (wszystko zapisuję) od kilku lat to wiem kiedy zaszła. A pierwsze usg to potwierdza. W najmłodsze cora to akurat było jedno współżycie za szybko- było przed owulacja, i stąd dziewczynka. Teraz myślę że dziewczynka że względu na teorię Ramziego.
Witaj
Z Ramziego to Ci synek wychodzi*zakładam że usg "docipne"* popraw jeśli nie. z tym ze ta teoria bywa młyna niestety może daje więcej niż 50%to trzeba mamaginekolog spytać ona miala zapisywać i potem sprawdzać jak to się na
A robiłaś betę? Jak jej przyrost?
Widzę że duże masz dziewczyny już. Wczoraj na placu zabaw byka mamusia z małych chłopcem i dwoma dużymi pan nami.Widać że spełniona tak do tego synka ciepło mówiła . Tego też Tobie życzę.
 
Witaj
Z Ramziego to Ci synek wychodzi*zakładam że usg "docipne"* popraw jeśli nie. z tym ze ta teoria bywa młyna niestety może daje więcej niż 50%to trzeba mamaginekolog spytać ona miala zapisywać i potem sprawdzać jak to się na
A robiłaś betę? Jak jej przyrost?
Widzę że duże masz dziewczyny już. Wczoraj na placu zabaw byka mamusia z małych chłopcem i dwoma dużymi pan nami.Widać że spełniona tak do tego synka ciepło mówiła . Tego też Tobie życzę.
Mamaginekolog ostatnio mówiła na jakimś live, że zapisywała przez jakiś czas płeć wg teori i sprawdziła się w 50%. Ja wstawiłam zdjęcie na grupe na fb i mi akurat się sprawdziła teoria Ramziego. Wiek, że Lusia2018 tez sprawdzała, wyszedł chłopiec i czeka na synka, ale pewnie to te 50% ;)
 
Witaj
Z Ramziego to Ci synek wychodzi*zakładam że usg "docipne"* popraw jeśli nie. z tym ze ta teoria bywa młyna niestety może daje więcej niż 50%to trzeba mamaginekolog spytać ona miala zapisywać i potem sprawdzać jak to się na
A robiłaś betę? Jak jej przyrost?
Widzę że duże masz dziewczyny już. Wczoraj na placu zabaw byka mamusia z małych chłopcem i dwoma dużymi pan nami.Widać że spełniona tak do tego synka ciepło mówiła . Tego też Tobie życzę.

Tak jak było dopochwowo. Ok Czyli muszę spokojnie czekać i nie wkrecac sobie żadnych filmów. Do owulacji nie wyposażyliśmy bo jakoś chęci nie było, i tylko jedno współżycie w owulacje i ciaza. Ja to mam szczęście.
 
reklama
Dawno mnie tu nie bylo, w sumie na żadnym forum ostatnio nie bywam. Wizyte mam 26 listopada i juz sie nie moge doczekac to bedzie 16tc wg omi 17tc wg usg wiec juz poznam kto tam mieszka. Ale wczoraj mnie koleżanka podbudowala[emoji7] i to taka z ktora specjalnie nie gadam a mamy synkow z jednego miesiaca i jestesmy razem na grupie, a chwalilam sie tam kolejnym w drodze. I wg niej na moim usg obstawialaby ze bedzie corka wg teorii nub. Do tej pory zgadla co prawda paru osobom ale mam nadzieje ze ja nie bede pierwsza pomylka [emoji14]
Wiec jeszcze 2 tyg niewiedzy przede mna
Patipaula gratulacje i zycze chlopczyka :)
 
Do góry