reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

W sumie teraz, kiedy jestem na tym wątku, widzę jak dużo może być metod, warunków, powiązań. A często jedne są sprzeczne z drugimi :p
Jeśli teraz z tego falstartu staraniowego nie będzie ciąży, to chyba następnym razem pójdę na żywioł :D
 
reklama
Działaliście tylko te 3 dni przed owu czy w owu i zaraz po też na poprawkę? :p No zgłupieć można wiem.
Jaasna to jak to w końcu jest? Trzecie dziecko dziewuszka w samą owulację? Czyli jednak może trzeba PRZED żeby właśnie syn wyskoczył ;)
To było jakoś 2-3 dni przed owu i do owu zero seksu i chyba dzień po owu seks i tak nam córcia wyszła :)
A druga córka sie poczęła w owulację, czyli loteria ;)
Jeszcze dodam, że syn był robiony tak, że 2 dni przed do owu i 2 dni po owu (4 dni łącznie), to był sam seks i nie wiem, z którego stosunku syn się począł - chyba z namiętności, bo byliśmy jeszcze narzeczeństwem kilka miesięcy przed ślubem, którzy nie mieszkali razem ;)
 
To było jakoś 2-3 dni przed owu i do owu zero seksu i chyba dzień po owu seks i tak nam córcia wyszła :)
A druga córka sie poczęła w owulację, czyli loteria ;)
Jeszcze dodam, że syn był robiony tak, że 2 dni przed do owu i 2 dni po owu (4 dni łącznie), to był sam seks i nie wiem, z którego stosunku syn się począł - chyba z namiętności, bo byliśmy jeszcze narzeczeństwem kilka miesięcy przed ślubem, którzy nie mieszkali razem ;)
Dooobra przekonałaś mnie ;) Akurat z Twojej (nie mówię, że u wszystkich) historii wynika, że w bliskich okolicach owu można się spodziewać dziewczynki za rogiem :p u nas też taka mała Damulka już w drodze i myślę, że tu duże znaczenie było nieoszczędzanie się w namiętnościach przed i w samo owu :p Na dzień dzisiejszy stawiam na techniczne rozwiązanie loteryjne lcb ;) jak się uda to może ogłosicie mnie wtedy księciem tego forum :D
 
Mis0890 my robiliśmy króliczki i e3,4d z zabezpieczeniem [emoji1303] i już proste : )
A co do combo [emoji6] to ja bym się jednak nad tym zastanowiła gdyz można połączyć te dwie metody, a mianowicie już po kilku miesięcznych obserwacjach będzie mniej więcej wiadomo kiedy pojawia się chłopczykowa buźka na wyświetlaczu bc i! Działac od okresu co dwa i zaliczyczy się blue buźke, a jakby się buźka przesunąła to wstrzymać się z sekasmi Max do 72h (nie więcej) i poczekać blue: )
Ja to BDM nie ufam bardziej pojechała bym GD tam są 3sexy [emoji6]
 
@kitqa te króliczki z zabezpieczeniem ile dni robiliście ? I właśnie w samą owu bez zabezpieczenia ?ktoras z dziewczyn tu robiła króliki 9 razy pod rząd i ma chłopca ,ale nie pamietam czy skończyła przed owu czy w owu:rolleyes2:
Loteria.

Aaa i jeszcze takie pytanie mi się nasuwa,skoro były seksy przed owu,to skąd wiecie ,ze te żeńskie plemniki które przetrwały,dojrzały i czekały na jajo nie dopadły go pierwsze a te seksy w owu i po owu nie miały już znaczenia ?
Ehhh jakie to pogmatwane
 
Ostatnia edycja:
Kitqa moja ma w listopadzie tez roczek:) hihi. Wszystko u nas dobrze:) a Leeleeth jest w ciazy?
To mowisz ze wszystkim sie udalo? :) jupiii!
Ja 3 nie chcewystarczy mi haha łobuziaków:)
 
@kitqa te króliczki z zabezpieczeniem ile dni robiliście ? I właśnie w samą owu bez zabezpieczenia ?ktoras z dziewczyn tu robiła króliki 9 razy pod rząd i ma chłopca ,ale nie pamietam czy skończyła przed owu czy w owu:rolleyes2:
Loteria.

Aaa i jeszcze takie pytanie mi się nasuwa,skoro były seksy przed owu,to skąd wiecie ,ze te żeńskie plemniki które przetrwały,dojrzały i czekały na jajo nie dopadły go pierwsze a te seksy w owu i po owu nie miały już znaczenia ?
Ehhh jakie to pogmatwane
No właśnieeee ;)
Ile byśmy tu nie mędrkowały, to i tak poczęcie będzie loterią.

Ale powiem wam babeczki, że ja to tak na luzie sobie myślę, że fajnie byłoby mieć tego drugiego synka do pary, ale ja tak naprawdę chcę mieć dziecko. Zdrowe, rumiane dziecko :)
Z siurkiem czy bez, kochać będę jak szalona ;) :D
 
reklama
Do góry