reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Arya ja pewno nie bede juz planowac i nie chcialabym powiekszac rodziny.

A Ty bys chiala?.


Czas zapiepsza Jagoda za 2 tygodnie bedzie miala rok!!!
 
reklama
Arya ja pewno nie bede juz planowac i nie chcialabym powiekszac rodziny.

A Ty bys chiala?.


Czas zapiepsza Jagoda za 2 tygodnie bedzie miala rok!!!
Sonka skończyła 13mcy[emoji3]
Nie, ja mam juz 3 dzieci. Dla mnie wystarczy. No i stara juz jestem zeby miec następne .
Ale kibicuję wszystkim dziewczynom.
Trochę mi żal, że juz nigdy nie poczuję kopniaczkow itp. Ale taka kolej rzeczy.
 
Kochane powiedzcie mi jak działa lukrecja? Coś przyspiesza coś opóźnia? Warto wg was brać? Polecicie jakąś dobrą? Bierzecie cały cykl czy tylko do owu?
 
Dziewczyny u mnie biel, wiec wczoraj to jakaś pomyłka była [emoji17]
Cos czułam, ze to za piękne by było [emoji17]

@Grabcia123 lukrecja działa jak clo. U mnie nie tyle przyspieszała owu co bardzo regularnie miałam. Dokładnie na 6 dzień po odstawieniu, i wyraźnie czułam. To ta sama lukrecja, która dawałam mężowi ze swansona.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny u mnie biel, wiec wczoraj to jakaś pomyłka była [emoji17]
Cos czułam, ze to za piękne by było [emoji17]

@Grabcia123 lukrecja działa jak clo. U mnie nie tyle przyspieszała owu co bardzo regularnie miałam. Dokładnie na 6 dzień po odstawieniu, i wyraźnie czułam. To ta sama lukrecja, która dawałam mężowi ze swansona.
Leeleeth a robiłaś ten sam typ testu? Idziesz na betę?
 
reklama
Do góry