reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

I ja też trzymam i wierzę ;)
szczypiorkowa u Ciebie za dużo tych zabobonów. Tam w środku musi być chłopak. Ja wiem że ty jesteś rozsądną i już szykujesz się na córe,ale iskierka się ciągle tli ;)
Iskierka nadzieji będzie do końca !:D

Ehhh ostatnio na grillu rodzinnym oczywiście pojawił się temat płci , mówię że jeszcze nie wiemy ale może będzie 3cia dziewczynka :) na co mina ludzi mówiła a wręcz krzyczala, co najmniej jakby ich mieli rozstrzelać i oczywiście nie obeszło się bez 'odpowiednich' komentarzy ... Wiadomo, każde ładnie i grzecznie odpychalismy ale gdzieś tam w serduchu zostaje .... :(

Czasem mi tak ciężko... Bo kiedy już to ogarniam, że to jednak dziewczynka i że też przecież będzie super to po takich akcjach mam ochotę siąść i wyć z bezsilności . Ja wiem że tj tylko głupie gadanie ale jednak to ukłucie jest :(
 
reklama
Iskierka nadzieji będzie do końca !:D

Ehhh ostatnio na grillu rodzinnym oczywiście pojawił się temat płci , mówię że jeszcze nie wiemy ale może będzie 3cia dziewczynka :) na co mina ludzi mówiła a wręcz krzyczala, co najmniej jakby ich mieli rozstrzelać i oczywiście nie obeszło się bez 'odpowiednich' komentarzy ... Wiadomo, każde ładnie i grzecznie odpychalismy ale gdzieś tam w serduchu zostaje .... :(

Czasem mi tak ciężko... Bo kiedy już to ogarniam, że to jednak dziewczynka i że też przecież będzie super to po takich akcjach mam ochotę siąść i wyć z bezsilności . Ja wiem że tj tylko głupie gadanie ale jednak to ukłucie jest :(
Jesteś silną kobietą i dasz radę dzwignać wszystkie przytyki i "grzeczne" komentarze. Wiem że to przykre,Ale pomyśl ze Ci co najwięcej gadają to najwięcej zazdroszczą ;)
 
@szczypiorkowa12345 ludzie są byli i będą tacy...mi dyplomowane położne takie przykrości sprawiły że ani nie chce wracać do tego.. Jesteś śilna kobieta i poradzisz sobie ze wszystkim! Ciesz się że udało Ci się zajść i że wszystko jest ok bo to najważniejsze!!

Takie pytanie z innej beczki jaka macie różnice wieku między dzieciaczki??
 
Cześć dziewczyny. Podczytuje Was w miarę mozliwosci. Ale nie pisze, bo nic się nie dzieje. Odpuszczamy ten cykl. Mezowi odstawiłam lukrecję 3 tyg temu i jeszcze poczekam ze 3 tyg żeby mu organizm odpoczął id tych supli.
Miciurka, u mnie ostatni cykl nie zaskoczył. Chyba ovu była tak jak myślałam, wiec wyszło ze staranka były w dniu ovu. Ale zbieram siły na kolejny cykl-czerwcowy. Dzisiaj dopiero 2dc wiec jeszcze mam do staranek ponad 1,5 mies. Zdecydowałam się na clo, zastanawiam się tylko czy dorzucać do kompletu lukrecję. Aa i cały czas łykam żurawinę i Inofem. Tez jestem ciekawa kto zamieszkał w brzuszku Marycielki.
Dziewczyny trzymam za Was kciuki. Zaciazonym kobietkom życzę spokojnych ciaz, a staraczkom wymarzonych kreseczek odpowiedniego 'koloru'[emoji6]
Kredkaczarna, tak Inofem możesz brać cały cykl, nawet podobno podczas ciazy jest bezpieczny;)
 
Prawdziwi mężczyźni rozu się nie boją a brokatu? Uprałam ubrania dzieci i jedno body corki miało brokatowa gumkę także wszystko mieni się brokatem..No nic może syn nie zauważy :D
Dlaczego mi nie są dane takie problemy :(:(:(

Ciesz się Elena z tego spełnionego marzenia jak najwięcej <3 serduszko
 
Szczypiorkowa ja wiem, że to się łatwo mówi "nie przejmuj się". Dlatego nic nie mówię tylko Cię ściskam mocno i coś czuję tego Igora, że się nub podniósł.
Swoją drogą Twoje pragnienia takie nierealne/abstrakcyjne (nie wiem jakiego słowa użyć szczerze mówiąc) dla mnie, a pewnie dla Ciebie moje hehe tak to jest, życie przewrotne ;)
 
reklama
@szczypiorkowa12345 ludzie są byli i będą tacy...mi dyplomowane położne takie przykrości sprawiły że ani nie chce wracać do tego.. Jesteś śilna kobieta i poradzisz sobie ze wszystkim! Ciesz się że udało Ci się zajść i że wszystko jest ok bo to najważniejsze!!

Takie pytanie z innej beczki jaka macie różnice wieku między dzieciaczki??

Corki mają 6 i 14nsc :)
 
Do góry