reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Anja na wysuszenie to zyrtec typowo na alergie. Sudafed lepiej jak coś żeby facet brał niż kobieta.
Ja mam alergie wiec u mnie w cyklu starankowym brałam codziennie.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Arya dziekuje Jagoda za 10 dni bedzie miala 8 miesiecy! I tez jestem w szoku kiedy to przeleciwlo?
Dzisiaj zaczela pelzac i czolgac sie.Ogolnie straszna maruderka z niej prawdziwa kobietka.

Twoja Sonia juz 9.5 maskra leci czas..


Airfix Liwia juz roczek bedzie miala szkoda ze juz nie zaglada do nas;-(

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anja na wysuszenie to zyrtec typowo na alergie. Sudafed lepiej jak coś żeby facet brał niż kobieta.
Ja mam alergie wiec u mnie w cyklu starankowym brałam codziennie.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A co u faceta powoduje Sudafed? Czułas różnice po zyrtek?
 
Arya a jak było z częstotliwością staranek przy synach? Były częste czy raz w owu? A jakie przy córci?
Przy chłopcach było często. Pierwszy syn 7mc starań, drugi 6mc. Bez znaczenia była już płeć, ważne żeby było. Więc sex całe dni płodne [emoji6].
Przy małej tylko 2 razy. Raz 5 dni przed owu(1 raz)i 3 dni przed (też tylko 1 raz).
Udało się za 1 razem, chociaż powiem szczerze liczyłam na kilka mcy i było to dla mnie lekkim zaskoczeniem [emoji3]. Wiedziałam, że będę miała córkę od początku. Chyba tak sobie mocno w głowie zakodowalam, że inna metoda i będzie córka [emoji6]. Oczywiście syna też bym kochała.

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Arya dziekuje Jagoda za 10 dni bedzie miala 8 miesiecy! I tez jestem w szoku kiedy to przeleciwlo?
Dzisiaj zaczela pelzac i czolgac sie.Ogolnie straszna maruderka z niej prawdziwa kobietka.

Twoja Sonia juz 9.5 maskra leci czas..


Airfix Liwia juz roczek bedzie miala szkoda ze juz nie zaglada do nas;-(

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Sonia chodzi od jakiegoś czasu przy meblach. [emoji3] zęby jej dokuczaja więc też marudzi.
Pisałam ostatnio z Katja, jej Liwia też już fajna duża dziewczynka [emoji3]. Jestem ciekawa jak Millo, chyba do niej napisze [emoji3]. Urodziła w grudniu jeśli dobrze pamiętam?

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry