reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kredka - jeszcze nie ale mysle o tym egs :) ,

Pytałam tych dziewczyn co to zrobiły to mowia ze pocwiczyły kilka cykli i na np.3-4 zrobiła faktyczne starania i juz w ciazy lol - szybko co a ph miala 3.8-4.1 , to strasznie nisko bede ja sledzic czy jej sie uda ta corka ,

Arya- dawno Cie nie bylo! Jak malutka jak tam zdrowko :)!
Ty juz corke masz prawie roczna a ja dalej o mojej marze [emoji85][emoji28]
Narazie zero pozytywnych ale.moze wkrotce ;)

Ale jaja... pogadalam.szczerze z mezem i zgadza sie na EGS!!! Wow w szoku jestem! Jak nam sie teraz nie uda to chyba sie zainteresuje i w lipcu sprobuje juz egs a wczesniejsze miesiace bede cwiczyc ,









Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Miciur-ka, dziękuję mała rośnie jak na drożdżach 9,5mc. Jak ten czas szybko leci. A dopiero co zaczynałam starania. Więcej dzieci nie będzie, 3 wystarczy. Jest na koniec córeczka dla mamusi [emoji3]. A tak naprawdę córeczka tatusia [emoji6]. Mała zakochana w tatusiu, cały czas chodzi i go wola. [emoji3]
Trzymam kciuki za wymarzoną córeczkę [emoji8]

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj :)
To zdradz nam ten przepis na dziewczynkę.
Co trzeba zrobić aby mieć wymarzoną córeczkę.
Ja nie zrobiłam wiele, prawie nic[emoji6]. Zaszłam w 1cyklu. Mam 2 synów z owu, więc stwierdziłam że muszę zrobić odwrotnie. Uwierzyłam w długi odstęp i w moim przypadku sprawdziło się. Starania 5 i 3 dni przed owu.
Nie byłam na diecie, a wręcz odwrotnie bo mam bmi 25 więc nadwaga. Jadłam słodycze, bo kocham. Przyjmowałam tylko kwas foliowy.
Wiecie, że co by nie robić to szanse 50%.
Moim zdaniem to bardzo indywidualne dla każdej kobiety. Jedyne maja synów, drugie córki z owu i odwrotnie. Jestem pewna, że gdybym robiła w owu w moim przypadku byłby 3 syn[emoji6].

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a co jak się ma dużo płodnego śluzu? Zaczyna mi się już po @ Owulacjie mam w 11dc, krwawienie 5 dni i już po @ widzę, że jest przejrzysty rozciągliwy i coraz wiecej. Nawet po owulacji jest go dużo.
 
Dobrze mówisz,szanse są zawsze 50/50 co by nie robić. Ale sama wiesz że jak marzysz to kusi zrobić coś aby przeważyło szalkę na odpowiednią stronę.;)
Zdrówka dla Ciebie i całej rodzinki:)
 
reklama
Belle wiesz tylko tu mogę zadawać takie pytania bo wiem że dziewczyny odpowiedzą i pomogą i nie wysmieja mnie a i tu z tego forum dowiaduje się rzeczy które mogą mi pomóc w spełnieniu marzenia :-D
Więc gdzie jak nie tu o tych sprawach rozmawiać :-)
Wiem kochana ,dlatego też tu jestem.;)
To tak w formie żartu dla rozluźnienia emocji ;)
 
Do góry