reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
1518451310-c40251ce55452d3c-aaaaaa.png
1518451314-24e085a1034d498b-aaaaaa.png
1518451318-2e735b75dea02e40-aaaaaa.png


Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny o ktorej wy watajecie :)?! Czy wasze dzieci wam nie daja spac [emoji23][emoji85] ;) ja to ciagle nie wyspana chodze , hah , i tym bardziej zmeczona

Zawiode was dzis nie testuje tylko jutro , jak ma cos byc to moze bedzie,apka mi pokazuje niby 3 dni do okresu ?! Ja mysle ze 2 po moich obliczeniach ..ciekawe

Ana - gratulacje jeszcze raz sliczna jest - pyzunia ;) hihi



Od razu mowie ja lubie slpdycze czesto podjadalam i mam chlopcow, moze cos z ta glukoza jest na rzeczy

Tak leleeth bardzo byn chciala złapac ten wolny ciazowy dziewczynkowy brzuszek !

Jeszcze wam wysle z innego forum taka sciaga szybka na dziewczynke ;)

1518163974-c72a38af8090cd11-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Miciurka, trzymam kciuki [emoji3] czekam na pozytywne wieści kochana [emoji8]

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kredka - jeszcze nie ale mysle o tym egs :) ,

Pytałam tych dziewczyn co to zrobiły to mowia ze pocwiczyły kilka cykli i na np.3-4 zrobiła faktyczne starania i juz w ciazy lol - szybko co a ph miala 3.8-4.1 , to strasznie nisko bede ja sledzic czy jej sie uda ta corka ,

Arya- dawno Cie nie bylo! Jak malutka jak tam zdrowko :)!
Ty juz corke masz prawie roczna a ja dalej o mojej marze [emoji85][emoji28]
Narazie zero pozytywnych ale.moze wkrotce ;)

Ale jaja... pogadalam.szczerze z mezem i zgadza sie na EGS!!! Wow w szoku jestem! Jak nam sie teraz nie uda to chyba sie zainteresuje i w lipcu sprobuje juz egs a wczesniejsze miesiace bede cwiczyc ,









Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny gdzieś przeczytalam wypowiedź że test owulacyjny może wykryć wczesna ciąże (polecane te zielone które mam) i dla jaj zrobiłam sobie przed chwilą... I wyszło coś takiego oczywiście to niewiele dla mnie znaczy do momentu kiedy zr test ciążowy a zrobię go najwcześniej w niedzielę, ale czy test owu w 10dpo ma wykazać kreski?
1518174242-03ebc29a83382567-aaaaaa.jpeg


* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
Mnie testy owu pokazały ciąże wcześniej niż ciążowe. Bodajże 3dni przed. Wszystko opisywałam na bb [emoji3]. Stare starczki Marciuka, Maziajka pamiętają [emoji3]

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Mnie testy owu pokazały ciąże wcześniej niż ciążowe. Bodajże 3dni przed. Wszystko opisywałam tutaj prawie 9mc temu[emoji3]. Stare starczki Marciuka, Maziajka pamiętają [emoji3]

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj :)
To zdradz nam ten przepis na dziewczynkę.
Co trzeba zrobić aby mieć wymarzoną córeczkę.
 
Maciurka a masz dostep do sprzetu? :p ja bym sie pewnie zastanowila ale recznie to nic nie zrobie hehe


Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Araya co tam właśnie u Ciebie? Jak Sonia?
Miciurka co znaczy ćwiczyć przy tym EGS?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry