reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Gosica no pewnie ze Was lubi:))mocniutko trzyma!Juz 2 miesiace bedzie miala w poniedzialek:)
Miciurka szczerze to u nas do dupy.Synuś przedszkolak ciagle chorowal,chorowal i wkoncu sie okazalo ze ma przerosniety 3 migdal stad te wieczne katary i kaszle.. złapało Go tez zapalenie ucha.. no i Inka nagle goraczka i tez zapalenie ucha i gardla.Wylądowalismy w szpitalu.Od srody jestesmy w domu ale teraz ma mokry kaszel z kataru i juz sie zas schizuje ze wyladujemy znowu tam.. a w niedziele Chrzciny..takze chorobowo na maksa..Ja tez smarkam..maz to samo.Musimy 2 dzieci wyleczyc.Koszmar..
Poza tym to Inka super!Nie placze praktycznie.Ładnie przybiera na wadze.Karmie piersia tylko.W nocy spi 5h pozniej 3..4 czasem:)Na to nie mam co narzekac:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Imama dziękuję;) Poprubuję z jakimiś globulkami,zapewne nie zaszkodzą.
@Maziajka @Millo - przesłodkie dziewuszki:)
@Leeleet też muszę sobie zakupić taki różowy talizman :)

Polecam, i hematyt jak pisała Miciurka [emoji6]
Bardzo ładnie wyglada,

Spotakalam matkę koleżanki z podstawówki, urodziła... co? No oczywiście, że dziewczynkę [emoji17][emoji24]
Smutno mi.

Posiłki ograniczyłam do dwóch dziennie [emoji1320]i odniosłam sukces zobaczcie, niemal idealny wykres węglowodanowy [emoji7]
1516120518-e26b2cdf0ab8a257-aaaaaa.jpeg




atdc9vvjktz16vlw.png
 
Miciurka, czyli jednak o+12? Ja już ten etap mam za sobą. Ale Ty zdecydowanie lepiej obczajasz swój cykl wiec łatwiej będzie Ci się wstrzelic. Rozumiem, ze babydust przez te ostatnie niepowodzenia z Cię przestało przekonywać?
Mikallo, przykro mi ze tak się musi iezmagac z chorobskami. U nas podobnie, wszyscy katar, kaszel, zapalenie ucha z antybiotykiem. Na szczęście bez szpitala.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Polecam, i hematyt jak pisała Miciurka [emoji6]
Bardzo ładnie wyglada,

Spotakalam matkę koleżanki z podstawówki, urodziła... co? No oczywiście, że dziewczynkę [emoji17][emoji24]
Smutno mi.

Posiłki ograniczyłam do dwóch dziennie [emoji1320]i odniosłam sukces zobaczcie, niemal idealny wykres węglowodanowy [emoji7]
1516120518-e26b2cdf0ab8a257-aaaaaa.jpeg




atdc9vvjktz16vlw.png
Kochana ,ależ masz siłę samozaparcia. Podziwiam.I tym bardziej życzę Ci sukcesu przy takim wysiłku który wkładasz w przygotowania.
Koleżanka urodziła dziewczynkę...to dobrze...Może to znak;)
Trzymam&&&&
 
Gosica - generalnie plan mam taki że jeśli będę miała większy odstęp jak 3 dni to zadziałamy na 0+12 z replensem

Generalnie to mega wkuuu.. jestem... bo chyba mi się przez te leki cały cykl jebnie.. I już naprawdę może po prostu nie jest nam dane to dziecko ? Nie wiem ... , najprawdopodobniej tarczyca mi się powiększyła mam taka szyję że masakra ... I taka zła jestem że niby biorę lek na jedno a rozpie*rdala mi drugie .. , myślę że mój cykl to będzie nieporozumienie jakieś a nawet jak będzie w miarę to jak zajsc w ciążę jak problemy tarczycowe , chyba pojadę do Polski na miesiąc dwa żeby ogarnąć temat bo tu coś się nie szykuje ..

Belle- ja osobiście robiłam irygacje ale później zrezygnowałam bo nie moglam.wcale zajsc , uzywalam.sylk , teraz się na replens przezucilam i fajnie na mnie działa,




Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Miciur-ka współczuje takich problemów. Kiepsko, że w tym momencie akurat wszystko wyłazi, oby sie jak najszybciej uregukowalo [emoji1307]
A ten sylk to jak często używałaś? Podczas serduszkowania?
Jeden „czyta” książkę, drugi maluje z „efektami dźwiękowymi” trzeci piłuje wysokie „c” i w tle pozytywka leci, od nadmiaru dźwięków zupełnie nie słyszę własnych myśli [emoji23]

A jakie te paseczki pH używaliście? Polecicie coś konkretnie?

Fajnie, że nie tylko ja tak świruje z tymi ciuszkami [emoji23][emoji23][emoji23]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Miciur-ka, a tylko dwa w całym cyklu przytulanka na baby dust czy przed tymi dwoma najważniejszymi też coś? Jaki odstęp? Czy tylko dwa i już?

Odnośnie tych irygacji to też mam pytanie bo na chłopca podobno woda z sodą na 1h przed starankami. Ogólnie mierząc ph w okresie owulacyjnym nie mam wyżej niż 5 więc mało jak na synka, raz zrobiłam sobie irygację tak dla spróbowania i faktycznie 8 i więcej było tylko trochę się boję, żeby w ogóle się udało czy ta woda z sodą nie "wyżre" żołnierzyków:)))

Lele, a powiedz mi czy będziesz brała pod uwagę chiński kalendarz? Bo ja ostatnio mam fazę sprawdzania wszystkich dookoła i jednak coś w tym jest. Są pomyłki ale jednak też wielu osobom się sprawdza.

Imama, zrób mi podobną analizę moich starnek, jak ostatnio chyba Lele zrobiłaś, łącznie z tym co mam zacząć suplementować... W sumie po swoich przezyciach z tsh wolałabym nie przesadzić i czy wg Ciebie same witaminki dla ciężarnych (Femibion Planowanie Ciąży) i wiesiołek i syrop Guajazyl wystarczą?? Dieta nie jest dla mnie ciężka bo słono uwielbiam, pomidory w czystej postaci mi sie przejadły ale robię sosy i zupy pomidorowe, banany jem, ziemniaki i wędliny na obiad i kolację, płatki na mleku na śniadanie. Tylko jak staranka ogarnąć w cyklu? No i napisz co sądzisz o ewentualnych irygacjach....
 
Do góry