reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hmm,to masz dobrze. Ją muszę się pilnować bo takie geny ze wagą wysoko. Mam 10kg nadwagi i ciekawi mnie czy to na coś wpływa.
A co mąż na ewentualną córcie? Powiedziałaś mu?

O tak..on wie.. jest przeszczesliwy, bo jego brat ma parkę i zawsze zazdroscil mu tej corki no ale również nie do konca wierzy ..
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Imama, gorzka czekolada? Na chłopca? Przecież tam dużo magnezu a chyba magnez i wapń odradzane? Już się gubię w tym bo wszędzie co innego....:( siemię i wiesiolek codziennie po 1000mg także tu jestem wzorowa:) A co sądzisz o irygacjach? Wyczytałam gdzieś że na godzinę przed przytulankami irygacja z wody z sodą... co myslisz? Jak trafić do tej Atomic? Muszę przeczytać co ona jeszcze radzi na synka...

Co do mojej córki to ostatnio zaczęłam wszystko analizować i myślę że wyszła ona bo to był pierwszy normalny cykl po poronieniu a pisalyscie ostatnio że o córkę łatwiej w takiej sytuacji. Także chyba tu leży odpowiedź.

@Zonami, a Ty nie miałaś usg w czwartek?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak tak Kinga- gorzka czekolada na chłopca a mleczne i te inne bardziej dziewczynkowe lecz się odradza wszelkie słodycze przy starankach o córkę.
Ja jadłam mega dużo czekolady gorzkiej przy dwóch synach. Podnosi ona tez testosteron i zawiera dużo wartości odżywczych i antyoksydantów. Więcej niż te inne.
sweets and all them nice things
Link do: sweets and all them nice things
Podobno już się nie stosuje tych doet potasowych i sodowych na chłopców tylko ta HE dietę.
Link do: HIGH EVERYTHING DIET NUTSHELL VERSION
Tu masz mała lekturę od Atomic właśnie:
Link do: The COMPLETE Index!!!
I tak. Po poronieniach chyba te hormony zaburzone itd dlatego na córeczkę pierwszy cykl po jest.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Sytuacja jest taka że w sobotę o 19:20 przyszła na świat moja córka Ewa[emoji179][emoji3] duży bobasek bo 56cm i 3400 hihi jest grzeczna. Bardzo się cieszę że już jest po, czuje się o wiele lepiej niż po 1cc! [emoji106] a dziś o 20 wychodzimy do domu.
Nie wiem co tu się dzieje ale życzę wam wszystkiego dobrego :*

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kitqa, jeju to niemożliwe! Już??? Jeszcze dziś myślałam o Tobie że w piątek będziesz rodzic, a tu już po! Przeogromnie gratuluje!!! Piękne imię:) dużo zdrówka dla Was, wypoczywajcie!:*****

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kitqa gratulacje:))fajnie ze sie czujesz po cc dobrze:) i tez mi sie wydawalo ze czekasz na syna?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry