reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Millo przeczytałam na necie ze poziom lh może wolno opadać także liczy się pierwszy pozytywny test a potem można nie badać.
Pisałaś ze synka macie z wpadki ale to kojarzysz kiedy się kochaliscie? Przed czy po owu ?
 
reklama
Nie mam wlasnie pojecia wkoncu to wpadka byla:D haha

Elena przyszły mi te różowe dziś i te dupiate niebieskie.Jest różnica;/
 

Załączniki

  • 20160706_175757.jpg
    20160706_175757.jpg
    62,9 KB · Wyświetleń: 58
Ostatnia edycja:
oooo ale róznica. Mi dziś dopiero wysłali :/ nie wiem czemu dopiero dziś skoro wzięłam priorytet :/ przydadzą się na kolejny cykl.

My działaliśmy o 15:30. Szyjka była juz twarda, zatem mysle, ze po owulacji, ale dokładnie nie wiem ile czasu minęło.

Ale sceptycznie jestem nastawiona. Będzie co ma być.
 
To doprawiliscie dzisiaj:D

Z tego co czytalam teraz na forach to duzo dziewczyn ma dziewczynke z 9-11dc takze takie duze odstepy do owulacji sa mozliwe.Teraz sie bede bac czy za malej nie mam buhahaha:D

Pozostaje nam czekac:)i najwyzej w nastepnym bede dalej tu smęcić o testach hihi bo mam z 80:p
 
Millo na różowym jest pik:) mówiłam ze to jedne z lepszych testów jeśli chodzi o Polske:).Z nimi wylapiecie owulacje dużo lepiej. Te niebieskie to tragedia byla :)
 
Airfix na zielonym z apteki juz mialam pik wczoraj tez:)
No te niebieskie to tragedia jakas.Dopiero teraz mi pokazuja..a jak w poniedzialek mi zielony z apteki juz pokazywal bo myslalam ze to pik to tamten byl negatywny..
 
reklama
Hejka:*

Kurde u mnie znowu duzo sluzu klejącego ale rozciagliwego a wtedy bylo w sumie bardzo duzo ale byl taki wodnisty bardziej.Niech ten okres juz przyjdzie bo ciekawa jestem kiedy ta owulacja byla;p

A na tescie 1 kreseczka juz.
 
Ostatnia edycja:
Do góry