reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Też bym chciała wiedzieć kiedy ta owulka była, bo temp taka jak wczoraj, czyli skok był, ale nie taki duzy jakiego oczekiwałam, wiec moze jeszcze wzrośnie, a test ovu znów 2 mocne kreski.
 
reklama
Millo wykonczą nas te starania :p
a ile dajesz sobie cykli takiego planowania i strzelania przed ovu?

A wogóle miałam dziś sen, że urodziłam dziecko, ale płci nie znalam, i byłam pewna że to chłopczyk, bo wyglądał na chłopczyka i był klonem mojego synka, a połozna mówi ze to dziewczynka.
O rany...dobra jestem :p za dużo myślę o tym wszystkim
 
Elenna do konca roku daje czas :)
Wydaje mi sie ze dzisiaj mam ta owulacje dopiero takze juz jestem przekonana ze plemniczki zrobily bye bye

Ja jakis czas temu mialam sen ze 2 chlopak i byl identyczny jak 1:D
 
Elena nie wiem jak Ty ale ja mam nowe zajęcie :-) :):-D
 

Załączniki

  • 20160707_151549.jpg
    20160707_151549.jpg
    187,6 KB · Wyświetleń: 62
ja też tak sobie przyklejałam na kartce i dzisiejsze testy musiałam przykleić na nowej kartce bo się nie zmieściły :p
U Ciebie jakie podsumowanie :) ale skad wiesz że dziś masz owulke, a nie wczoraj np? zbadaj sobie szyjke może dla pewności.
U mnie teraz nisko i twarda, zatem po owulacji na bank. Tylko kiedy była to ja nie wiem. A i teraz o 15:00 test ovu wreszcie negatywny :-)
 
Nie ma haha:p jest taki guzik jakby na samym srodku ale On jest mieciutki.Od przyszlego cyklu bede badac codziennie by sie nauczyczaczyna mi sie podobac to wszystko:)haha
 
To może masz tak wysoko ze nie siegasz, albo masz za krótkie palce :-) wiec może rzeczywiście jesteś w trakcie owulki jeszcze. Sprawdź dzis. Po owulacji powinna opasc :-)
 
reklama
Hejka:)

Palce mam wlasnie dlugie hehe:p dla mnie dalej tak samo tam haha ale sluz sie zmienia.Obstawiam ta owulke wczoraj:(
 
Do góry