reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
przeglądam teraz wykresy na ovufriend i rzeczywiście te odstepy nie mają znaczenia. Loteria

Jestem przekonana, że owulacje mam teraz bo szyjka wysoko, miękka i otwarta.
 
ja w sumie często mam problem z tym, ale teraz zbadałam. Kiedyś czytałam taki opis jak rozpoznawać:
jak jest w dotyku jak usta to jest miękka, jak nos to twarda. Łatgwo zapamiętać.
Nawet jak sprawdziłam to glęboko było troche sluzu płodnego, i rzeczywiście ma ono wyzsze ph.
Zatem czekamy na O+12 i działamy.
 
Czytalam o tym badaniu i z tego co macam tez mam wysoko,miekką i chyba otwarta ale tego nie wiem jeszcze tak dobrze.Musze zobaczyc jak bedzie inna jeszcze:)
No wlasnie mam taka mieciutka tam milutka w dotyku i jest tam mokro sluzowato;)
 
Ehh Elenna ..wlasnie robilam test i mam dzis 2 mocne krechy;(wiec owulacja jutro dopiero takze moge sie pozegnac z tym cyklem..bo metody 0+12 nie zrobie bo nie bede wiedziec..zapisalam sie na tym portalu i od nast bede mierzyc temp..ale jestem zla;(moglam sie wczoraj jeszcze pokochac..chlip chlip;(
 
Millo ale z rana jest większe stezenie lh więc może dlatego wyszedł Ci pozytywny. A zresztą szczerze mówiąc to ciężko stwierdzić kiedy ta owulacja robiąc testy. Czasem wychodzą one pozytywne przez kilka dni. Ja zbadam o 10.
Temp trochę wzrosła. Więc sobie tłumaczę ze wczoraj na wieczór była owulacja. Mąż wróci z pracy to podzialamy. Ale też jakoś jestem sceptycznie nastawiona.
Jeszcze chyba znów infekcja powrocila, więc nie wiem kiedy iść do lekarza, bo ten biały śluz taki dziwny i ma strasznie niskie ph. W poprzednim cyklu mialam taki sluz dopiero przed @. A teraz mam juz teraz.

Airfix Ty bralas leki na infekcje po pozytywnym tescie czy jeszcze przed testowaniem ?
 
Elenna moj post byl z wczoraj o 23:) dzisiaj o 10 zrobie test i spisuje ten cykl na straty.Od przyszlego zaczne mierzyc temp..moze cos wiecej zrozumiem po paru cyklach..Nie mam dzis humoru:(
 
Nie zauważyłam ze wczoraj :-)

A Wy kiedy ostatni raz? U Was chyba krotsza przerwa niż u nas, bo u nas gdzieś 3,5 dnia. Także zawsze jest jakaś nadzieja, i Was tym bardziej :-)

Edit. Test ovu wciąż 2 kreski, ale tak miałam czasem że wychodziły pozytywy przez 2-3 dni.
Nawet ten cykl jest podobny do tego w którym zaszlam w ciąże, wtedy pozytywny test ovy był w 15 dc a potem w 19 i 20 dc. A teraz pozytywny był w 13 dc a potem 16 i 17 dc. A pomiedzy tymi dniami były testy negatywne. Dziwne ale jak widać zdarza się tak.
 
Ostatnia edycja:
reklama
My ostatni raz w niedziele o 23...

U mnie o 10 dalej mocna krecha...
tak to wyglada.
a te 2 zdjęcie to wczoraj o 23 i dzisiaj o 10. Takie same..
 

Załączniki

  • 20160706_103048.jpg
    20160706_103048.jpg
    56,2 KB · Wyświetleń: 45
  • 20160706_120016.jpg
    20160706_120016.jpg
    50,9 KB · Wyświetleń: 47
Do góry