reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Elenna nie dobijaj:p wedlug tej tabelii to zajscie w ciaze graniczy z cudem;p
Ciekawe jak ja poczęłam syna ze wpadka z seksu przerywanego hahaha
 
eee tam, nie graniczy, ja tak sobie tłuamcze, że jakby codziennie się kochac w te dni płodne to te szanse się zwiekszają :-) a nóż trafi się kiedyś w ten procent szczęśliwców na dany dzień :p
Najlepiej zatem 2 dni i 1 dzień przed owulacją strzelać :p my synka mamy 2 i 1 dzień przed owulacji. A wbrew pozorom jakie małe szanse w dniu owulacji :-)
 
Ja myslalam ze 2 dn to idealnie;)

My dzisiaj szalelismy:D ale to juz 2 dni po owulacji jakos..ale wedlug tego kalendarza faz ksiezyca to dzisiaj o 1:15 w nocy jestem plodna zas i na dziewczynke 8h.. nie wiem o co w tym do konca chodzi ale co tam:D..
 
Millo chodzi Ci o cykl Jonesa?
Kobieta jest wg niego plodna w dniach w ktorych księżyc znajduje sie w takiej pozycji jaki byl w momencie jej narodzin. Czyli urodziłam się podczas 1 kwarty i wtedy jestem najbardziej plodna.
Trochę w to wierzę..że księżyc może oddziaływać na nasz cykl bo wogole księżyc oddzialowywuje na przyrodę na odplywy i przyplywy a nasz organizm jest głównie z wody złożony.
Ale...nie wierzę w to w jakim znaku jest księżyc czy męskim czy żeńskim ma wpływ na płeć dziecka. Myślę ze to już wymysł ludzki :)
Moja koleżanka miała owulacje naturalna która pokryła jej się z cyklem Jonesa..i wg niej miala być córka a jest chlopczyk.
Chiński wskazywał też córkę. Dlatego ja w takie rzeczy nie wierzę :-)
 
A mi dziś ovufriend po wpisaniu temp zmienił owulacje z wtorku na czwartek czyli z 16 dc na 18 dc. I tym samym niby serduszkowanie nie było 3,5 dnia przed i 12 h po. A 1 dzień przed i w dniu owulacji..Hahaha.
Ale chyba źle to wyznaczył..dziwne ze nie uwzględnił ze szyjka twarda była i sluz kremowy. Zobaczę kiedy była owulka jak dostanę @ :-)
 
reklama
Hahah Elenna ale jaja:)no to niezle!ale kiedy mialas pik? Ja mialam 5 pik..7 mialam rozciagliwy sluz i zalozylam ze to owylacja bo 48h po piku.. a wczoraj juz byl kremowy lepki a mezowi sie amory wziely:p

Jak obstawiam dobrze to okres 21go.
 
Do góry