reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Elenaa nie planowałam nic,po prostu chciałam miec dzieci i teraz tez nic nie planuje co będzie to będzie i tak będę je kochac najmocniej bo to najwiekszy cud jaki możemy dostać od Boga. :-)
A wy kiedy zaczynacie starania?

Millo dziekuje i ja tak samo trzymam &&& za corcie u Ciebie.A do gromadki to mi jeszcze troszkę maluszkow brakuje :-D
 
Ostatnia edycja:
Marzycielka my od przyszłego cyklu.. tylko tak się składa się owulacja najprawdopodobnie będzie dzień po weselu na którym swiadkuje. Więc wątpię ze z tego coś wyjdzie :)
 
Elenaa nie trać nadziei, zawsze w najmniej spodziewanym czasie może się udać :-)
Ja w każdym razie będę trzymać kciuki za owocny cykl ;-)
 
Milo ja mam jak w zegarku 13-14 dni po owu @.

Ja tym czasem popijam koktalj truskawkowy dieta na dziewczynke jest bardzo przyjemna :)
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, ja prowadzę kalendarz ale nie mierzę temp bo wstaję w nocy do dziecka i to najczęściej właśnie nad ranem o różnych porach więc to byłoby nie miarodajne. Jak tylko dziecko zacznie spać to zabieram się za mierzenie.
Ostatni cykl miałam dziwny trwał 22 dni jak nigdy, miesiączka przyszła o tydzień za wcześnie.Zauważyłam też, że krwawienie od 2 cykli trwa 4 dni a kolejne 3 mam plamienia.

Mam pytanie o castagnus czemu on służy na dziewczynkę?

Czy te paski do mierzenia ph są ok?
Link do: Paski wskaźnikowe do badania pH 4,0-7,0
 
Dziewczyny te paski przeklamuja ph , jezeli możecie to zainwestujcie w cyfrowy tester ph . Mierzylam ph paskami i cyfrowym , na cyfrowym pokazywal np.4,7-5,5 a na pasku bylo caly czas 4 ;) Ja mam Hanna ph tester (taki czerwony)
 
hej ale tu cisza!!

dziewczyny moze pomozecie kiedy mierzyc te ph? bo ja normalnie mam 4.5 i nie wiem czy zakwaszac czy wystarczy?? Airfix Miciurka.moze cos poradzicie??


Millo Elena.jak.starania?

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajko ja sprawdze jakie mam pozniej:)a tak to nie wiem bo sie nie znam:p

Co do staran to czekam na okres ale jeszcze ponad tydz a Ty na jakim etapie?:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też czekam na okres, za tydzień powinien być. I zaczynamy starania..ale jakoś nie nastawiam się na ten pierwszy cykl :-)
 
Do góry