reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Magic ja wlasnie mam torbielke endo a Ty jaka mialas? Lekarka wlasnie kazała mi zajsc w ciaze:D

Dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z ph dzisiaj dostalam paski jestem w 6dc troszke jeszcze brazowo plamie -czasami mam ph 4,5 wiec chyba na dziewczynke idealne .. tylko czy to sie jakos z cyklem zmienia to ph np ,ze po @ jest nizsze potem rosnie.Pomozcie prosze.
 
reklama
Elisse na wszystko przyjdzie czas :)

Dziewczyny czy jezeli wyjdzie mi test owu pozytywny np. dzis rano to mam od dzis liczyc te 12-36 godz i szukac u siebie jakis sygnałow ze jest owulacja?
 
ok juz doczytalam , ze ph sie zmienia w trakcie cyklu i doczytlam ze w ph 4 to juz plemniki gina w kilku minut, i ze podczas owu srednio ph wychodzi 7 .Tylko jakie te ph ma byc podczas owu na dziewczynke? ponizej 7 wystarczy?

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie nie chce za bardzo się zakwaszac, bo plemnikom trzeba dac dobre warunki na przetrwanie. Ja mam ph 4,5-4,7 najczęściej. Myślę ze nie ma co szaleć w tym zakwaszaniem.
 
reklama
Do góry