reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
no u mnie juz 10 dc cyklu starania od 3 dni nie ustajace:D jeszcze przez conajmniej tydzien dzien w dzien starania bo w ostatnim cyklu owu byla nie w 14 tak jak myslam.a w 16 dc i mielismy za duzy odstep.. starania byly za wczesnie...


uda sie dziewczyny uda:p

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka czyli taktyka codziennym seksem osłabić męski plemniki :) ?
I do owulacji chcecie się kochać czy też przerwa? A kiedy w poprzednim cyklu miałaś test ovu dodatni a kiedy wzrost temperatury?
W tych cyklach staraniowych wszystko potrafi się pozmieniac :-)
 
pomylilam sie w 14 byla.a ja myslalam.ze w 12 nie robilam wtedy testow owu , a skad wiem pewnosci nie mam ale 99% bo okres przyszedl wlasnie w 28dc czyli wypadalo by ze owu byla w 14 dc a ja od 3 lat mam kalendarzyk i u mnie wlasnie@ zawsze po 14 dniach od owu jest..a skad wiem bo czuje bol owulacyjny zawsze i tego 12dc mialam.taki podobny bol i uznalam ze to owu 14 dc tez mialam taki bol i wtedy wlasnie byla.na 99 % a my juz nie dzialismy niestety...bo bylam pewna ze owu juz byla..i uznalam ten bol nawet juz za bol implantacyjny .....tak to jest jak czlowiek za bardzo wsluchuje sie w swoje cialo... .teraz wiec trzeba zwiekszyc dzialania.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom


a kochalismy sie dziennie ... do niedzieli a owu myslalam ze mam we wtorek rano .....a byla w czwartek
 
Ja to cykle z mierzeniem temp prowadzę od 4 lat i dopiero po urodzeniu dziecka czasem czuję owulke :-) także ja ufam testom niż moim oznakom owulacji bo nie zawsze je mialam a cykle nigdy nie miałam regularne tylko tak 28-35 :-) jedynie co to w każdym cyklu mam skok temp ale to po fakcie można się dowiedzieć kiedy owulacja byla jak temp utrzymuje się przez jakiś czas.
 
reklama
Millo my metode obserwacyjno-termiczna stosowalismy jako metoda antykoncepcji a potem się przydało przy staraniach o pierwsze dziecko :-)
 
Do góry