reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
elena.my dokladnie tak samo 6 lat na kalendarzyku ale od 3 mam aplikacje w telefonie i zapisuje bol owu mam w wiekszosci cykli i zawsze po nim po 14 dniach jest @...tempki nie mierze...to.nie.dla mnie jedynie objawowo.

my kochac bedziemy sie chyba caly czas bez przerwy z sylkiem plus lactovaginal nie robie przerwy bo wiem, ze ta metoda to nie metoda..moze jakis odstep samoistnie sie zrobi zobaczymy.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny mialam urwanie glowy i nie wchodzilam nawet

Maziajka- ja tak nie mierzyłam ph bo jak wcześniej pisałam -kupiłam złe paski i juz było za późno żeby nowe kupić, no czekałam aż okres przyjdzie a nie przyszedł ale myślę że jak starania 2 dni przed owu to, spr po prostu co godzinkę-dwie np. i utrzymuj to ph nisko ,jak jest nisko to nie dokladaj juz bo jak za bardzo obnizysz plemniki poginą, lacto po 5-6 h , dietka i tyle . Ja na oko robiłam i co godzinkę sylk aplikowalam, z takim podejściem uda się to się uda ;)

Szkoda ze nie mierzysz temperatury.

Myślę też ze starania do pozytywnego testu owu to na chlopca juz mogą być, chociaz odstęp chyba jest sprawa drugorzędną raczej, trochę jest osób co mają córki z dnia owulacji wiec wszystko jest możliwe, dieta i ph ważne.

Ja byłam dziś dzidzie podglądać, i ma aż 3 mm :) , serduszko juz bije - ciaza jest mlodsza - wyszlo ze ma 5 tyg 6dni z usg, wyszło ze mam krwiaka I torbiel I dostałam progesteron plus wizyta kontrolna za 2 tyg

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciurka to super ze już serduszko biję. A skad ta torbiel i krwiak? Mam nadzieje ze szybko to sie wchlonie.

Ja myślę ze to pozytywnego testu to tak optymalnie u mnie, bo jak w tym cyklu test owu miałam dodatni 15 dc, skok temp dopiero 17 dc. Więc myślę ze to tak 1.5 dnia od pozytywnego testu była owulacja, a ze u nas pewnie starania beda wieczorem wiec przerwa sie robi 2.5 dniowa.
 
miciurka to super ze serduszko juz jest! torbiel i krwaik mam nadzieje ze szybko sie wchlonie.

ja wlasnie uwazam , ze odstep nie ma takiego znaczenia bo tak jak juz pisalam wtedy wszystkie dzieci z invitro i inseminacji byly by chlopcami zreszta ginekolog sam mi tak powiedziala.Wg mnie najwazniejsza jest wlasnie dieta suplementacja i ph a ten odstep to raczej taki przypadek.Zreszta my zamierzamy kochac sie dziennie nawet po 2 razy , wiec tak na prawde odstep bedzie a ktory plemniczek dotrze zobaczymy mam nadzieje , ze jakis w ogole a najchetniej bliznieta:-)

poza tym.jestem.teraz na l4 do srody wiec akurat dni plodne spedze w domu na spokojnie mozna sie starac:-)

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Elenaa- właśnie nie wiem skąd to się wzięło :/, torbiel na jajniku się wchłonie dzięki ciąży ale krwiak jest nad dzieckiem a dziecko jest niżej I jest problem dostałam duża dawkę progesteronu i za 2 tyg mam się stawić - musze wiec trzymać kciuki ze się krwiak będzie zmniejszał

Czyli u Ciebie jest dobry odstęp do pozytywnego testu , zależy właśnie kiedy ta owulacja następuje bo nie raz szybciej ,

Maziajka - dokładnie ph dieta ważna odstęp chyba mniej chociaż mi się wydaje ze musi być jakiś ukryty czynnik o którym nie wiemy, może dotyczący faceta albo coś, no nie wiem . Bo skoro Maran-atha spełniła tyle czynników i się nie udało to albo to bajki albo muszą być rzeczy o których nie mamy pojęcia. To szalej póki masz l4 haha ;).

Ja się ciesze ze serduszko jest , dzidzia fajna ale martwię się z tym krwiakiem bo duża dawkę dał leku no i szybko mamy się stawić , dziecko jest nisko w macicy a nad dzieckiem krwiak, Wojtek to mi tu wczoraj płakał bo się martwi ..masakra biedny



Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
miciurko.na pewno tak.jest facet tez ma duzo do powiedzenia , ze tak powiem..Ja caly czas mam ph 4.5 czy wg Ciebie zakwaszac sie jeszcze po stosunku??Bo boje sie ze moge za bardzo zakwasze... my kochamy sie z sylkiem ze tak powiem wiecie o co chodzi:p i pozniej po stosunku mierzylam ph i bylo 7 ale wiadomo ze to bylo wymieszane z nasieniem.Normalnie mam ph 4.5.

Kurcze wspolczuje tych zmartwien:-( mam nadzieje ze wszystki bedzie ok a lekarz nie mowil skad sie mogl taki krwiak wziasc?

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka - lekarz Nie mówił -po prostu u 20% kobiet może się zdarzyć no i tyle jestem tą "szczęściara" eh :/,

,ph po stosunku się podwyzszy dlatego po 40 min -1 h bym sprawdziła ph i jak coś obnizała do 4,5 , ph nasienia jest wysokie dlatego musisz obniżać, ja się zakwaszalam po stosunku co godzinę sylk (na oko bo po prostu nie miałam pasków ph) no i lactovaginal, jak robiłam irygacje to zajść nie moglam wiec dałam sobie spokój. No a co już wyszło albo i weszło ;) to już weszło hihi

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Maziajka ph 4,5 jest ok...możesz go obniżać do 4.0 ale wtedy prawdopodobnie wszystko wybijesz:)

Ja czekam do czwartku na wizytę, dluzy się nie milosiernie. W domu ani chwili wytchnienia, dziś 10 razy wychodzilam na ostatnie piętro, już z bólu brzucha myślałam ze nie wyrobie. Niestety są sprawy które ja muszę załatwiać, zakupy,dziecko w szkole - wszystko na mojej głowie. I nie ma jak zwolnić tempa.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry