reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja jestem po rozmowie z szefem już. Wiele stresu mnie to kosztowało oj wiele. Ku mojemu zaskoczeniu nie było najgorzej. Ja sie niestety zwalniam bo nie chcę blokować miejsca innym jak pójdę na L4. Prowadzę własną działalność z mężem więc strat jako tako finansowych nie będzie. Skromnie ale nie najgorzej.
 
reklama
Witajcie Kobitki
dawno mnie nie było, caly czas pracowalam ale wdała się rwa kulszowa i jestem juz na l-4. W pracy spokojnie ciąze przyjeli. Takze nie bylo tak zle.
Mam nowinę, w środę w końcu dowiedzialam się kto mieszka we mnie... i co jest chlopaczek:)
2 lata seksu w dniach na dziewczynkę, 4 miesiące dietowania, sen że urodziłam chłopczyka- mowię bedzie córka, smaki na corke, wyglad brzucha na córkę i jest pisiak jak sie patrzy:) ale zdrowy cały nasz drugi chłopak:) kazdy mi mówił wygladasz na dziewczynkę :) jestem w 22 tyg. i po usg 4d jest chlopaczek.
Takze mi nie pomogly tutaj wspierania się metodami na corkę, ale mamom i corek i synków życzę zdrówka. I tak sie ciesze i kocham tego słodziaka że jest.:)Pozdrawiam was!
 
mama Michaszka dziękuję za wpis, potwierdzasz tylko że jest 50 na 50 :) Gratulacje!! ale ciekawość mnie zżera i chciałabym Cie zapytać jak u Ciebie z hormonami? Jak testosteron? A zakwaszałaś się jakoś, np. Sylkiem czy czymś podobnym?
 
Niczym się nie zakwaszałam, a może tu tkwił diabeł. Seks tylko na początku cyklu a mały " poczęty " zostal własnie na początku cyklu.. więc jak widać w moim przypadku ta teoria sie nie sprawdza. Diete też stosowalam, w ogole po zajsciu w ciąże b. zle sie czulam ponoć wina estrogenów- niby na dziewczynkę a tu guzik.
 
Airfix pewnie na Twoim miejscu zdecydowałabym się pojechać na kilka miesięcy. Zmiana otoczenia też dobrze robi. Ja też się nasłuchałam takich opinii. Nic przyjemnego :-/

Laulau przy staraniach na chłopca jest 7 czynników do spełnienia. Pij dużo soku pomidorowego i wielowarzywnego :) jeszcze woda z cytryną. Przykra jest taka strata :-/

Ja byłam na urlopie wychowawczym a teraz na L4. Wiem, że po powrocie pracy już nie będę mieć.

Mama Michaszka gratuluję synka :)
 
Mama-michaszka Gratuluję syneczka :) Staralas się na początku cyklu,a kiedy miałaś owulacje? Jaki Ci odstep wyszedł? Ja ze starań 5 dni przed owulacja mam synka:) Niby na corke odstep 2-3dni, większy odstep niby na synka- tyle z teorii,a praktyka i tak swoje ;)
 
Mama-michaszka gratuluje synka ja tez bede miala drugiego:-) teraz jak bylam u siostry i widzialam jak maly swietnie sie bawi z chlopakami to naprawde ciesze sie ze to chlopczyk, dziewczynka to bylo moje marzenie a nie mojego dziecka wiem ze on bedzie sie lepiej bawil i dogadywal z chlopcem:-)
Ja tez zupelnie inaczej sie w tej ciazy czuje, mdlosci i wymioty trwaly dlugo, do tego wypryski na twarzy i wysypka, wlosy mi tez bardziej wypadaja teraz juz ustaly, zapachy mnie draznily, brzuszek na dziewczynke ale to wszystko nie ma wplywu na plec, ja mialam niskie ph i hormony bardzoo dziewczynkowe i tak chlopczyk. Po prostu tak jest nam pisane i kocham to malenstwo calym sercem:-)juz nie moge sie doczekac jak go zobacze:-)
 
Dziewczyny, mogę potwierdzić, że rodzeństwo tej samej płci dogaduje się zazwyczaj lepiej :) Także tylko się cieszyć ...

U nas dziewczynki co raz częściej przeganiają brata, bo mają 'dziewczyńskie' sprawy ... dlatego małemu przydałby się braciszek do towarzystwa :) choć różnica wieku zrobi się już spora :(
ale jeśli mam pić sok pomidorowy i wielowarzywny, to chyba wolę zdać się na ślepy los ... zakładając, że w ogóle się zdecydujemy, bo to jeszcze kwestia otwarta ...
na razie muszę się jakoś pozbierać i zregenerować ... fizycznie i przede wszystkim psychicznie
 
Magic teraz doczytałam co napisałaś że są osoby uważając zw niby jako mama samych chłopców czy dziewczynek nie jesteśmy w pełni mamami. No masz rację Większej głupoty nie słyszałam. Noszę 3 synka i nie ma wątpliwości że Czuje się mamą. Nie mogę się już go doczekać normalnie swiruje tak Bardzo już go kocham i nie chciałabym żeby się okazał dziewczynką :-).
Podczytuje was Dziewczynki i trzymam kciuki :-*
 
reklama
Cichutko tu, jeszcze rok temu forum tetnilo zyciem:-)
Anuffi ja tez uwazam ze to kompletnie glupie i do tego uwazam ze sa to osoby niedojrzale emocjonalnie, nastawione wylacznie na wlasne ja. Wiadomo ze kazdy badz wiekszosc chce tej parki no ale tak jak pisalam wczesniej to jest to czego my sobie marzymy a nie nasze dzieci:-). Tez nie moge sie doczekac mojego maluszka, dzisiaj ogladalam filmiki odrazu po porodzie mojego starszego synka i sie tak wzruszylam ze lezki same mi lecialy:-)
 
Do góry