reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

O to już szybko. Ja liczę na synka a mój mąż jeszcze bardziej. Ja osobiście mam przeczucia ze będzie dziewczynka ale pocieszam sie tym że nie umiem nigdy odgadnąć kto co będzie miał. Zawsze wychodzi na odwrót. Współżyłaś przed czy po owulacji a może w trakcie?
 
reklama
Przed owu i 12h po owu, ale nie wiem czy odstep ma kluczowe znaczenie pierwszego synka mam z 2dni przed owu tylko jeden strzal i pozniej juz nic nie bylo, ciaza tez inaczej przebiegala takze nie ma reguly:-)
 
Kurczę eh to rzeczywiście, chodź ja mam dwie córki albo 5 dni przed owu albo 5 dni po owu. Dni płodne omijałam szerokim łukiem. W tym cyklu celowałam w owu. Czas pokaże co z tego będzie.
 
Tynka Hop Hop...mam nadzieję ze z dobrymi wiesciami wpadniesz :)

Migduch Pochwal się ile już testów zrobiłaś?heheh. Ja wczoraj dostałam przesyłkę i koniecznie musiałam wypróbować rano...wynik wiadomy;) Zobaczę w czwartek/piątek co będzie. Choć ja wiem co będzie...to samo co zawsze. Nadzieja matka głupich ;)
 
Anufifi Dopiero 9dpo...za wczesnie na test...ale wiesz..no :) musialam sprawdzic. Oczywiście żadnych objawów,prócz tych ze dziś zaczęły się cmienia @.
 
reklama
Airfix
Ja dzis jestem 11-12 dpo i testy megaczule te co zamowilam negatywne, wczoraj negatyw i dzis zrobilam po obudzeniu i tez dupa...wiec juz wiem ze w tym cyklu nie wyszlo.Jesli za kilka dni przyjdzie @ to robie sobie przerwe od forum do nowego roku.
Ktore testy kupilas?:)
 
Do góry